INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

 

20 czerwca 2021 – XII niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Emilia, Józef GALIMSCY

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisława, Zenon KANIEWSCY, Maria, Andrzej GAŁEK

Skąpe 11:30 – śp. Jan, Michał ŁOZIŃSCY

21 czerwca 2021 Poniedziałek – św. Alojzego Gonzagi

Darnawa 18:00 – msza święta odpustowa

22 czerwca – Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Stefan KASPRZAK

 

23 czerwca 2021 - Środa

Skąpe 18:00 – śp. Janina, Franciszek PACAK, Zenon, Lucyna KORZENIEWSCY

24 czerwca 2021 czwartek – Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Skąpe 18:00 – w intencji Jana Kwolika i za rodzinę

25 czerwca 2021 – piątek

Radoszyn 7:30 – msza św. na zakończenie roku szkolnego

Radoszyn 18:00 – w intencji Jana i Pawła o łaskę nawrócenia

26 czerwca 2021 sobota

Skąpe 18:00 – śp. Janina SUM, Marianna KUPCZAK

27 czerwca 2021 – XIII niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – w intencji Piotra Olszewskiego i rodziny

Radoszyn 10:00 – w intencji Franciszka KUŚ z okazji 1 urodzin

Skąpe 11:30 – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Skąpe 17:00 – śp. Ewa KAPSUTA – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

 

13 czerwca 2021 – XI niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Janina, Marian i rodzeństwo – od Ewy i Teresy

Radoszyn 10:00 – w intencji Marcelka z okazji 1. urodzin, o Boże błogosł. i łaski dla Lidii oraz ich rodziców Damiana i Anety MARKISZ

Skąpe 11:30 – w intencji Poli z okazji 1. urodzin

Radoszyn 18:00 – CZUWANIE FATIMSKIE: 18:00 różaniec, 18:45 msza święta – w intencji jubilatów z okazji 40 rocznicy ślubu

14 czerwca 2021 Poniedziałek –wspomn. Bł. Michała Kozala

Skąpe 18:00 – intencja wolna

15 czerwca – Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Krystyna Lisiecka

Skąpe 19:00 – klasy siódme

 

16 czerwca 2021 - Środa

Skąpe 18:00 – intencja wolna

17 czerwca 2021 czwartek – św. Brata Alberta

Darnawa 18:00 – śp. Włodzimierz CZERWIŃSKI – 5 r.śm.

18 czerwca 2021 – piątek

Radoszyn 18:00 – śp. Anastazja, Michał SZUSTER

19 czerwca 2021 sobota

Skąpe 18:00 – śp. Ewa KAPUSTA – 1 r.śm. – od rodz. URBANOWICZ i CICHOWSKICH

20 czerwca 2021 – XII niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – intencja wolna

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisława, Zenon KANIEWSCY, Maria, Andrzej GAŁEK

Skąpe 11:30 – śp. Jan, Michał ŁOZIŃSCY

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

6 czerwca 2021 – X niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Zofia, Leonard KRASUCKI - po mszy procesja wokół kościoła

Radoszyn 10:00 – śp. Iwona DOBROŁOWICZ - po mszy procesja wokół kościoła

Skąpe 11:30 – intencja Róży – za proboszcza z okazji imienin - po mszy procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

7 czerwca 2021 Poniedziałek

Skąpe 18:00BIERZMOWANIE

8 czerwca – Wtorek wspomnienie św.. Jadwigi królowej

Radoszyn 18:00 – śp. Józef KASPRZAK – 1 r.śm. - po mszy procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

 

9 czerwca 2021 - Środa

Skąpe 18:00 – intencja wolna, po mszy procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

10 czerwca 2021 czwartek

Darnawa 18:00 – śp. Wiktoria, Stanisław, Zenon; po mszy procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

11 czerwca 2021 – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Radoszyn 18:00 – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

12 czerwca 2021 sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Radoszyn 16:00 – śp. Antoni, Janina, Tadeusz BURDA

Skąpe 18:00 – Z okazji 45 rocznicy ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla jubilatów i całej rodziny

13 czerwca 2021 – XI niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Janina, Marian i rodzeństwo – od Ewy i Teresy

Radoszyn 10:00 – w intencji Marcelka z okazji 1. urodzin, dla Lidii oraz ich rodziców Damiana i Anety MARKISZ

Skąpe 11:30 – w intencji Poli z okazji 1. urodzin

Radoszyn 18:00 – CZUWANIE FATIMSKIE: 18:00 różaniec, 18:45 msza święta – w intencji jubilatów z okazji 40 rocznicy ślubu

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

30 maja 2021 urocz. Trójcy Przenajświętszej

Darnawa 8:30 – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław, Ryszard KASPRZAK i zmarli z rodz. CIEPLICKICH

Skąpe 11:30 – śp. Monika RADZIEWICZ – 5 r.śm.

31 maja - Poniedziałek święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

Skąpe 18:00 – intencja wolna

1 czerwca – Wtorek św. Justyna męczennika, Dzień Dziecka

Skąpe 16:00 – klasy ósme

Radoszyn 18:00 – dziękczynna Panu Bogu i Matce Bożej za opiekę i otrzymane łaski

 

2 czerwca - Środa

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

 

3 czerwca 2021 czwartek - Boże Ciało

Darnawa 8:00 – intencja Róży Różańcowej – za proboszcza z okazji imienin

Radoszyn 9:30 - za proboszcza z okazji imienin – od mieszkańców Radoszyna – po mszy procesja do czterech ołtarzy

Skąpe 11:30 - za proboszcza z okazji imienin – od mamy i państwa Klimczyk – po mszy procesja do czterech ołtarzy

4 czerwca 2021 – pierwszy piątek miesiąca

Radoszyn 15:30 - spowiedź

Radoszyn 16:00 – msza – intencja wolna, po mszy procesja wokół kościoła

Skąpe 17:30 – spowiedź

Skąpe 18:00 – msza – intencja wolna, po mszy procesja wokół kościoła

5 czerwca 2021 – pierwsza sobota miesiąca

Skąpe 10:00 – spowiedź i próba kandydatów do bierzmowania, potem sprzątanie kościoła

Radoszyn 15:30 – różaniec (dwie róże)

Radoszyn 16:00 – msza – wynagradzająca N. Sercu Pana Jezusa i N. Sercu NMP-y (2), po mszy procesja wokół kościoła

Skąpe 17:30 – różaniec (dwie róże)

Skąpe 18:00 – msza – śp. Mieczysław, Daniel i zmarli z rodziny

6 czerwca 2021 – X niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Zofia, Leonard KRASUCKI - po mszy procesja wokół kościoła

Radoszyn 10:00 – śp. Iwona DOBROŁOWICZ - po mszy procesja wokół kościoła

Skąpe 11:30 – intencja Róży – za proboszcza z okazji imienin - po mszy procesja wokół kościoła

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

23 maja 2021 urocz. Zesłania Ducha Świętego

Darnawa 8:30 – w intencji Maksymiliana MARKISZA z okazji 2 urodzin

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław STAŃCZYK

Skąpe 11:30 – w intencji Karolinki z okazji 4 urodzin i za jej siostrę Gabrysię i rodziców.

24 maja - Poniedziałek święto Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła

Skąpe 18:00 – w intencji uczniów klas ósmych o powodzenie na egzaminach

25 maja – Wtorek

Radoszyn 18:00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i jej mamy

 

26 maja  - Środa - Dzień Matki

Skąpe 18:00 – w intencji wszystkich mam naszej parafii

27 maja 2021 czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Darnawa 18:00 – śp. Janina, Marian i rodzice – od Ewy i Teresy

28 maja 2021 – piątek

Radoszyn 18:00 – dziękczynna w 27 rocznicę święceń kapłańskich księdza proboszcza

29 maja 2021 – sobota

Skąpe 18:00 – śp. Bronisława, Ferdynand BASZCZAK

 

30 maja 2021 urocz. Trójcy Przenajświętszej

Darnawa 8:30 – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław, Ryszard KASPRZAK i zmarli z rodz. CIEPLICKICH

Skąpe 11:30 – śp. Monika RADZIEWICZ – 5 r.śm.

16 maja 2021 VII Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

Darnawa 8:30 – śp. Łukasz BUBIEŃ – 3 r.śm.

Radoszyn 10:00 – śp. Eugeniusz OPĘCHOWSKI

Skąpe 11:30 – śp. Maria, Michał ŁOZIŃSCY

 

17 maja - Poniedziałek

Nie będzie mszy św.

 

18 maja – Wtorek (dzień urodzin św. Jana Pawła II)

Radoszyn 18:00 – śp. Zdzisław PRZYBYLSKI – m-c po pogrzebie

 

 

19 maja  - Środa

Skąpe 18:00 – intencja mszy św. - wolna

 

20 maja 2021 czwartek

Skąpe 16:00 – klasy ósme

Darnawa 18:00 – w 80 r. urodzin Wandy o ulgę w cierpieniu

21 maja 2021 – piątek

Radoszyn 18:00 – śp. Zygfryd

 

22 maja 2021 – sobota

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

23 maja 2021 urocz. Zesłania Ducha Świętego

Darnawa 8:30 – w intencji Maksymiliana MARKISZA z okazji 2 urodzin

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław STAŃCZYK

Skąpe 11:30 – w intencji Karolinki z okazji 4 urodzin i za jej siostrę Gabrysię i rodziców.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

9 maja 2021 VI Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Edmund, Stefania, Marian, Stefania

Radoszyn 10:00 – śp. Jan, Józef LECH

Skąpe 11:30 – śp. Zbigniew – 3 r.śm.

 

10 maja - Poniedziałek

Skąpe 18:00 – śp. Irena, Zdzisław WOLF, Witold ZASADA, Stanisław WILK

11 maja - Wtorek

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

 

12 maja  - Środa

Skąpe 16:00 – klasy siódme

Skąpe 18:00 – śp. Stanisław, Jan, Maria, Mikołaj, Feliks ŁASKARZEWSCY

13 maja 2021 czwartek Najśw. Maryi Panny z Fatimy

Skąpe 16:00 – klasy ósme

Radoszyn 18:00 – Czuwanie Fatimskie, różaniec, o 18:45 msza św., modlitwy do Matki Bożej, Apel Jasnogórski

14 maja 2021 – świętego Macieja apostoła

Radoszyn 18:00 – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci

15 maja 2021 – Sobota

Radoszyn 15:00 – w intencji Piotra WAWRYK z okazji 1 urodzin

Skąpe 18:00 – śp. Maria CICHOWSKA – 21 r.śm., Józef CICHOWSKI

16 maja 2021 VI Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

Darnawa 8:30 – śp. Łukasz BUBIEŃ – 3 r.śm.

Radoszyn 10:00 – śp. Eugeniusz OPĘCHOWSKI

Skąpe 11:30 – śp. Maria, Michał ŁOZIŃSCY

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

2 maja 2021 V Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Jan TELENGA – 4 r.śm.

Radoszyn 10:00 – w intencji Krystyny i Zygmunta z okazji urodzin

Skąpe 11:30 – intencja Róży Różańcowej – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róży

 

3 maja - Poniedziałek – urocz. Najśw. Maryi Panny Królowej Polski

Darnawa 9:30 – w intencji Ojczyzny – za sprawujących władzę, by szanowali Boże prawo i podejmowali decyzje, które podobają się Panu Bogu i służą prawdziwemu dobru obywateli.

Radoszyn 10:45 – W intencji Ojczyzny – przebłagalna za grzechy aborcji, nienawiści, ulegania nałogom, rozwodów.

Skąpe 12:00 – by Polacy kochali Pana Boga i zachowywali Jego przykazania – szczególnie za rodziny, o religijne wychowanie dzieci.

4 maja - Wtorek – św. Floriana, patrona strażaków

Radoszyn 18:00 – intencja wolna, po mszy św. adoracja i litania

 

5 maja  - Środa – św. Stanisława Kazimierczyka

Skąpe 18:00 – NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ

6 maja 2021 – I czwartek m-caśw. apostołów Filipa i Jakuba

Darnawa 18:00 – intencja Róży Różańcowej – o opiekę Matki Bożej dla członków Róży i ich rodzin

7 maja 2021 – Pierwszy piątek miesiąca

Radoszyn 18:00 – w intencji Stanisławy Kuriata

8 maja – Sobota – św. Stanisława biskupa

Skąpe 18:00 – w intencji Stanisławy Łozińskiej

9 maja 2021 VI Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Edmund, Stefania, Marian, Stefania

Radoszyn 10:00 – śp. Jan, Józef LECH

Skąpe 11:30 – śp. Zbigniew – 3 r.śm.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

25 kwietnia 2021 IV Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Teresa SZYMANEK

Radoszyn 10:00 – śp. Bogusław GAŁEK – 15 r.śm.

Skąpe 11:30 – w 38 rocznicę ślubu – dziękczynna z prośbą o łaski

26 kwietnia - Poniedziałek  

Skąpe 18:00 – dziękczynno – błagalna

Po mszy półgodzinna adoracja i litania

27 kwietnia - Wtorek

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

 

28 kwietnia  - Środa

Skąpe 18:00 – intencja wolna

29 kwietnia 2021 – Czwartek – św. Katarzyny Sieneńskiej

Skąpe 16:00  - klasy ósme

Darnawa 18:00 – intencja wolna

30 kwietnia 2021 – Piątek

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

1 maja – I Sobota miesiąca

Radoszyn 15:30 – różaniec

Radoszyn 16:00 – msza – intencja Róży – wynagradzająca za wszystkie zniewagi i bluźnierstwa wyrządzone N. Sercu Pana Jezusa i Niep. Sercu NMP-y

Skąpe 17:30 - różaniec

Skąpe 18:00 – z okazji urodzin Jadwigi

2 maja 2021 V Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Jan TELENGA – 4 r.śm.

Radoszyn 10:00 – w intencji Krystyny i Zygmunta z okazji urodzin

Skąpe 11:30 – intencja Róży Różańcowej – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róży

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

18 kwietnia 2021 III Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Antonina, Józef GARBOWSKI  i Zmarli z rodziny

Radoszyn 10:00 – śp. Józef, Andrzej KASPRZAK, Krystyna KASPRZAK

Skąpe 11:30 – śp. Anna, Jan UCHMAN, Waldemar

 

19 kwietnia - Poniedziałek  

Nie będzie mszy świętej

 

20 kwietnia - Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Ks. Józef Zadworny

Po mszy – adoracja Najświętszego Sakramentu

21 kwietnia  - Środa

Skąpe 18:00 – śp. Wiktoria, Józef, Wanda, Zbigniew z rodz. BOSYCH

 

22 kwietnia 2021 – Czwartek

Skąpe 16:00  - klasy ósme

Darnawa 18:00 – intencja wolna

 

23 kwietnia 2021 – Piątek – świętego Wojciecha

Radoszyn 18:00 – w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

 

24 kwietnia – Sobota

Skąpe 18:00 – w intencji dziecka i taty

 

25 kwietnia 2021 IV Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Teresa Szymanek

Radoszyn 10:00 – śp. Bogusław GAŁEK

Skąpe 11:30 – w 38 rocznicę ślubu

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

11 kwietnia 2021 Niedziela Miłosierdzia Bożego

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Józefa, Władysława, Jadwiga, Halina, Marian

Radoszyn 10:00 – śp. Bożena STUENEBECHER

Skąpe 11:30 – śp. Maria, Józef JÓŹWIAKOWSCY

 

12 kwietnia - Poniedziałek  - nie będzie mszy świętej

 

13 kwietnia - Wtorek

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

Skąpe 20:00 – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

 

14 kwietnia  - Środa

Skąpe 18:00 – za kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i ich rodziny (po mszy spotkanie)

 

15 kwietnia 2021 – Czwartek

Darnawa 18:00 – śp. Weronika PAWLICKA

 

16 kwietnia 2021 – Piątek

Radoszyn 18:00 – W intencji Michaliny o szczęsliwe zdanie matury

 

17 kwietnia – Sobota

Skąpe 18:00 – śp. Michał, Jan Łozińscy

 

18 kwietnia 2021 III Niedziela Wielkanocy

Darnawa 8:30 – śp. Antonina, Józef GARBOWSKI  i Zmarli z rodziny

Radoszyn 10:00 – śp. Józef, Andrzej KASPRZAK, Krystyna KASPRZAK

Skąpe 11:30 – śp. Anna, Jan UCHMAN, Waldemar

4 kwietnia 2021 Niedziela Zmartwychwstania

Darnawa 8:30 – śp. Zofia, Kazimierz, Zbigniew

Radoszyn 10:00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla księdza proboszcza z okazji ustanowienia kapłaństwa – od Apostolatu Margaretka

Skąpe 11:30 – Intencja Róży Różańcowej – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Skąpe 17:00 – za parafian

 

5 kwietnia - Poniedziałek Wielkanocny

Darnawa 8:30 – z okazji urodzin Danuty

Radoszyn 10:00 – śp. Marianna Woźniak

Skąpe 11:35 – śp. Ks. Kan. Władysław Stachura (były proboszcz Ołoboku)

Skąpe 17:00 – intencja wolna

 

6 kwietnia - Wtorek w oktawie Wielkanocy

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

 

7 kwietnia  - Środa w oktawie Wielkanocy

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

8 kwietnia 2021 – Czwartek w oktawie Wielkanocy

Darnawa 18:00 – intencja Róży Różańcowej – dziękczynna za wszelkie otrzymane dobro

 

9 kwietnia 2021 – Piątek w oktawie Wielkanocy

Radoszyn 18:00 – śp. Stanisław PŁACHTIJ – od córki Mirosławy z rodziną

 

10 kwietnia – Sobota w oktawie Wielkanocy

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

11 kwietnia 2021 Niedziela Miłosierdzia Bożego

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Józefa, Władysława, Jadwiga, Halina, Marian

Radoszyn 10:00 – śp. Bożena STUENEBECHER

Skąpe 11:30 – śp. Maria, Józef JÓŹWIAKOWSCY

 

28 marca 2021 Niedziela Palmowa – rozpoczęcie rekolekcji parafialnych

Darnawa 8:30 – śp. Stanisław JANIK

Radoszyn 10:00 – śp. Jan WĘCZKOWSKI – 2 r. śm.

Skąpe 11:30 – W intencji Kamila z okazji 15 urodzin

 

29 marca Wielki Poniedziałek – rekolekcje

Darnawa 16:00 – intencja wolna

Radoszyn 17:00 – w intencji rodziny o łaskę nawrócenia

Skąpe 18:15 – intencja wolna

 

30 marca Wielki Wtorek – rekolekcje, dzień spowiedzi

Darnawa 15:45 spowiedź, 16:00 msza św. – intencja wolna

Radoszyn 16:15 spowiedź, 17:00 msza św. – intencja wolna

Skąpe 17:40 spowiedź, 18:15 msza św. – intencja wolna

 

31 marca Wielka Środa  nie będzie mszy świętej

 

1 kwietnia 2021 – Wielki Czwartek

Skąpe 18:00 – msza św. w intencji proboszcza w dniu ustanowienia kapłaństwa

 

2 kwietnia 2021 Wielki Piątek

Darnawa – 14:30 okazja do spowiedzi, 15:00 Droga Krzyżowa i Komunia św.

Skąpe 17:00 - Droga Krzyżowa, Komunia i adoracja z okazją do spowiedzi do 18:00

Radoszyn 19:00 - Liturgia Męki Pańskiej i adoracja do 20:30 z okazją do spowiedzi

 

3 kwietnia Wielka Sobota

Skąpe 16:00 - Gorzkie Żale, Komunia św. i adoracja do 17:00.

Radoszyn 18:00 - Msza święta Wigilii Paschalnej – intencja Róży Różańcowej o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla księdza proboszcza oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne

 

4 kwietnia 2021 Niedziela Zmartwychwstania

Darnawa 8:30 – śp. Zofia, Kazimierz, Zbigniew

Radoszyn 10:00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla księdza proboszcza z okazji ustanowienia kapłaństwa – od Apostolatu Margaretka

Skąpe 11:30 – Intencja Róży Różańcowej – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Skąpe 17:00 – za parafian

 

 

Intencje mszy świętych

 

21 marca 2021 - 5 niedziela Wielkiego Postu

Darnawa 8:30 – śp. Jan Tyc

Radoszyn 10:00 – śp. Zygmunt Dobrołowicz – 13 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. Stanisława, Michał i zmarli z rodziny

 

22 marca poniedziałek - nie będzie mszy świętej

 

23 marca wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Stefania, Hieronim GARBOWSCY i ich rodzice

 

24 marca środa  

Skąpe 10:00 – śp. Józef CICHOWSKI

 

25 marca 2021 – czwartek – urocz. Zwiastowania Pańskiego

Darnawa 16:00 – intencja wolna

Radoszyn 17:00 – śp. Bożena

Skąpe 18:30 – śp. Franciszek SZYMCZAK – miesiąc po pogrzebie – od uczestników pogrzebu

 

26 marca 2021 piątek

Skąpe 17:00 – Droga Krzyżowa i Komunia św.

Radoszyn 18:00 Msza św. – śp. Bronisław, Marianna, Michalina. Po Mszy – Droga Krzyżowa

 

27 marca sobota

Skąpe 18:00 – Za Ewelinę w 30 rocznicę urodzin

 

28 marca 2021 Niedziela Palmowa – rozpoczęcie rekolekcji parafialnych

Darnawa 8:30 – śp. Stanisław JANIK

Radoszyn 10:00 – śp. Jan WĘCZKOWSKI – 2 r. śm.

Skąpe 11:30 – W intencji Kamila z okazji 15 urodzin

Intencje mszy świętych

 

14 marca 2021 niedziela

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Józefa MARKISZ

Radoszyn 10:00 – W intencji Krystyny Samulskiej – od Pawła

Skąpe 11:30 – Z okazji kolejnej rocznicy urodzin

 

15 marca poniedziałek

Skąpe 18:00 – śp. Anna, Antoni, Bronisława, Leokadia, Kazimierz i jego rodzice: Apolonia i Michał

 

16 marca wtorek

Radoszyn 10:00 – śp. z rodzin Szynklarz i Lozia

 

17 marca środa – nie będzie mszy świętej

 

18 marca 2021 – czwartek

Darnawa 18:00 – śp. Jan, Antonina, Helena, Jóżef, mikołaj, Janina RUTKOWSKA

Po mszy Droga Krzyżowa

 

19 marca 2021 uroczystość św. Józefa

Skąpe 17:00 – Droga Krzyżowa i Komunia św.

Radoszyn 18:00 Msza św. za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna. Po Mszy – Droga Krzyżowa

 

20 marca sobota

Skąpe 18:00 – Za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za dzieci ze Skapegp

 

21 marca 2021 5 niedziela Wielkiego Postu

Darnawa 8:30 – śp. Jan Tyc

Radoszyn 10:00 – śp. Zygmunt Dobrołowicz – 13 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. Stanisława, Michał i zmarli z rodziny

INTENCJE MSZALNE – 7-14 marca 2021

 

7 marca 2021 - III niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – W intencji rodziny – o Boże błogosławieństwo

Radoszyn 10:00śp. Kazimiera, Józef CZARNUSZEWICZ – od Ewy Moryson

Skąpe 11:30 – intencja Róży – śp. Bp Adam Dyczkowski, śp. Bp Antoni Stankiewicz

Radoszyn 17:00 – w intencji Mikołaja z okazji 30 urodzin i Marcina z okazji 38 urodzin

8 marca 2021 Poniedziałek

Nie ma mszy św.

9 marca 2021 Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Krystyna KASPRZAK – m-c po śmierci – od uczestników pogrzebu

10 marca 2021 Środa – początek Nowenny do św. Józefa

Skąpe 18:00 – intencja wolna

11 marca 2021 czwartek

Darnawa 18:00 – intencja wolna. Po Mszy DROGA KRZYŻOWA

12 marca 2021 – piątek

Skąpe 17:00DROGA KRZYŻOWA I KOMUNIA ŚW.

Radoszyn 18:00 – Msza – W intencji Krystyny Samulskiej i za rodzinę. Po Mszy - DROGA KRZYŻOWA

13 marca 2021 – sobota

Radoszyn 16:30 – W intencji Kazimierza MARKISZA z okazji 60 urodzin

Skąpe 18:00 – W intencji Krystyny Kwolik i za rodzinę

14 marca 2021 - IV niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Józefa MARKISZ

Radoszyn 10:00 – W intencji Krystyny Samulskiej - od Pawła

Skąpe 11:30 – Z okazji urodzin

INTENCJE MSZALNE – 28.02.-7.03.2021

 

28 lutego 2021 - II niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – śp. Ks. Wojciech MIŁEK i jego rodzice

Radoszyn 10:00 – śp. Wanda DOBROŁOWICZ – 3 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – 1 r.śm.

1 marca 2021 PoniedziałekNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Skąpe 18:00 – W intencji Heleny Cichowskiej i za rodzinę

2 marca 2021 Wtorek

Radoszyn 18:00 – W intencji Heleny Marszał i za rodzinę

3 marca 2021 Środa

Skąpe 18:00 – śp. Kazimiera WALUK, Piotr

4 marca 2021 czwartek święto św. Kazimierza Królewicza

Darnawa 18:00 – intencja Róży Różańcowej – o dobre owoce Wielkiego Postu i błogosławione przeżycie świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Po Mszy DROGA KRZYŻOWA

5 marca 2021 – pierwszy piątek miesiąca

Radoszyn 16:00 – spowiedź

Radoszyn 16:30 – DROGA KRZYŻOWA I KOMUNIA ŚW.

Skąpe 17:30 – spowiedź

Skąpe 18:00 – Msza – śp. Maria JÓŹWIAKOWSKA – od uczestników pogrzebu. Po Mszy - DROGA KRZYŻOWA

6 marca 2021 – pierwsza sobota miesiąca

Radoszyn 16:00 – Różaniec

Radoszyn 16:30 – Msza – o nawrócenie grzeszników i o zgodę w rodzinach

Skąpe 17:30 – Różaniec

Skąpe 18:00 – Msza św. – intencja wolna

7 marca 2021 - III niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – W intencji rodziny – o Boże błogosławieństwo

Radoszyn 10:00śp. Kazimiera, Józef CZARNUSZEWICZ – od Ewy Moryson

Skąpe 11:30 – intencja Róży – śp. Bp Adam Dyczkowski, sp. Bp Antoni Stankiewicz

Radoszyn 17:00 – w intencji Mikołaja z okazji 30 urodzin i Marcina z okazji 38 urodzin

INTENCJE MSZALNE – 21-28.02. 2021

 

21 lutego 2021 - I niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – śp. Ks. Dominik GROCHOWSKI (zm. 1.01.2021)

Radoszyn 10:00 – za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Skąpe 11:30 – w intencji Lenki z okazji 9 urodzin i za jej rodziców

22 lutego 2021 Poniedziałekświęto katedry św. Piotra Apostoła

Skąpe 18:00 - intencja wolna

23 lutego 2021 Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Krystyna KASPRZAK

24 lutego 2021 Środa

Skąpe 18:00 – intencja wolna

25 lutego 2021 czwartek

Darnawa 18:00 – Msza św. – intencja wolna – Po Mszy DROGA KRZYŻOWA

26 lutego 2021 - piątek  

Skąpe 17:00DROGA KRZYŻOWA i Komunia

Radoszyn 18:00 – Msza – śp. Julianna, Józef KASPRZAK, śp. rodzeństwo – po Mszy – DROGA KRZYŻOWA

27 lutego 2021 - sobota

Skąpe 18:00 – śp. Daniel, Mieczysław RZEPKA

28 lutego 2021 - II niedziela Wielkiego Postu

– 20 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – śp. Ks. Wojciech MIŁEK i jego rodzice

Radoszyn 10:00 – śp. Wanda DOBROŁOWICZ – 3 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – 1 r.śm.

INTENCJE MSZALNE – 14-21.02. 2021

 

14 lutego 2021 Niedziela 

Darnawa 8:30 – śp. Katarzyna SIKORA – 16 r.śm.

Radoszyn 10:00 – W intencji Szymona Parmonika z okazji 12 urodzin

Skąpe 11:30 - śp. Witold Urbanowicz – 11 r.śm

 

15 lutego 2021 Poniedziałek

Skąpe 18:00 - intencja wolna

 

16 lutego 2021 Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Zdzisław ŁOZIŃSKI – od uczestników pogrzebu

 

17 lutego 2021 Środa Popielcowa

Darnawa 16:00 – śp. Janina, Marian – od Ewy i Teresy

Radoszyn 17:30 – intencja wolna

Skąpe 19:00 – śp. Roman, Zofia, Stefan POŁUBIŃSCY

 

18 lutego 2021 czwartek

Darnawa 18:00 – Msza św. – intencja wolna – Po Mszy DROGA KRZYŻOWA

 

19 lutego 2021 - piątek  

Skąpe 17:00 – Droga Krzyżowa i Komunia

Radoszyn 18:00 – Msza – śp. Zdzisław ŁOZIŃSKI – po Mszy – DROGA KRZYŻOWA

 

20 lutego 2021 - sobota

Skąpe 18:00 - msza św. - intencja wolna

 

21 lutego 2021 - I niedziela Wielkiego Postu

– 15 minut przed każdą Mszą GORZKIE ŻALE

Darnawa 8:30 – intencja wolna

Radoszyn 10:00 – za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Skąpe 11:30 – w intencji Lenki z okazji 9 urodzin i za jej rodziców

INTENCJE MSZALNE – 7-14 lutego 2021

 

7 lutego 2021 - 5. niedziela w ciągu roku liturgicznego

Darnawa 8:30 - W intencji p. Doroty Olszewskiej z okazji imienin

Radoszyn 10:00 - śp. Stanisław, Piotr MUSIK i ich rodzice

Skąpe 11:30 - intencja Róży Różańcowej - śp. Józef MUSIK

 

8 lutego 2021 Poniedziałek

Skąpe 18:00 – śp. ks. Krzysztof Maksymowicz

 

9 lutego 2021 Wtorek

Radoszyn 18:00 – śp. Andrzej ŚWIATOWY

 

10 lutego 2021 środa św. Scholastyki

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

11 lutego 2021 czwartek – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego, Tłusty czwartek

Darnawa 18:00 – w intencji chorych

 

12 lutego 2021 piątek  

Radoszyn 18:00 – śp. Anna, Witold, Bożena

 

13 lutego 2021 - sobota

Skąpe 18:00 – w intencji Eryka WISZ z okazji 1. urodzin

 

14 lutego 2021 - 6. niedziela w ciągu roku liturgicznego

Darnawa 8:30 – śp. Katarzyna SIKORA – 16 r.śm.

Radoszyn 10:00 – w intencji Szymona PARMONIK z okazji 12. urodzin

Skąpe 11:30 – śp. Witold URBANOWICZ – 11 r.śm.

 

 

15 lutego 2021 poniedziełak

Skąpe 18:00 - intencja wolna

 

16 lutego 2021 wtorek

Radoszyn 18:00 - śp. Zdzisław ŁOZIŃSKI - m-c po pogrzebie - od uczestników pogrzebu

 

17 lutego 2021 środa popielcowa

Darnawa 16:00 - śp. Janina, Marian - od Ewy i Teresy

Radoszyn 17:30 - intencja wolna

Skąpe 19:00 sp. Roman, Zofia, Stefan POŁUBIŃSCY

 

18 LUTEGO 2021 czwartek

Darnwa 18:00 - intencja wolna

 

19 lutego 2021 piątek

Radoszyn 18:00 - śp. Zdzisław ŁOZIŃSKI - od teściowej

 

20 lutego 2021 sobota

Skąpe 18:00 - intencja wolna

 

21 lutego 2021 niedziela

Darnawa 8:30 - intencja wolna

Radoszyn 10:00 - W intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za dzieci z Radoszyna

Skape 11:30 - w intencji Lenki z okazji 9 urodzin i za jej rodziców

INTENCJE MSZALNE – 24-31 stycznia 2021

 

Niedziela 24 stycznia 2021 3. Niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Janina, Marian RUTKOWSCY

Radoszyn 10:00 – śp. Helena TURKIEWICZ – 24 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. Helena CZERWIŃSKA – 2 r.śm., Krzysztof CZERWIŃSKI – 20 r.śm.

Skąpe 17:00 – śp. Bp Adam DYCZKOWSKI, śp. Bp Antoni STANKIEWICZ

 

W tygodniu nie będzie mszy świętych

 

Sobota 30 stycznia 2021

Skąpe 18:00 – w intencji Kamili ZIACH - o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bozej

 

Niedziela 31 stycznia 20214. Niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – W intencji Alicji PETRUS z okazji 18. Urodzin – od dziadka i babci

Radoszyn 10:00 – śp. Irena, Kazimierz, Tadeusz

Skąpe 11:30 – śp. Michał, Stefania, Anna, Franciszek WISZ

INTENCJE MSZALNE – 10-17 stycznia 2021

 

Niedziela 10 stycznia 2021 Święto Chrztu Pańskiego

Darnawa 8:30 – w intencji rodziny TYC

Radoszyn 10:00 – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – z okazji imienin

Skąpe 11:30 – w intencji Stefanii Klimczyk z okazji urodzin

 

Poniedziałek 11 stycznia 2021

Skąpe 18:00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla proboszcza

 

Wtorek 12 stycznia 2021 

Radoszyn 18:00 – w intencji mieszkańców Radoszyna

Środa 13 stycznia

Skąpe 18:00 – w intencji mieszkańców Skąpego

 

Czwartek 14 stycznia 2021

Darnawa 18:00 – w intencji mieszkańców Darnawy

 

Piątek 15 stycznia 2021

Radoszyn 18:00 – W intencji mieszkańców Radoszyna

 

Sobota 16 stycznia 2021

Radoszyn 16:30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

Niedziela 17 stycznia 2021 2. Niedziela w ciągu roku liturg.

Darnawa 8:30 – śp. Janina RUTKOWSKA – od mieszkańców Darnawy

Radoszyn 10:00 – śp. Zofia, Zdzisław FIJAŁKOWSCY – 11 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. ks. Wojciech Miłek, śp. Krystyna Miłek – od uczestników pogrzebu

INTENCJE MSZALNE – 3-10 stycznia 2021

 

Niedziela 3 stycznia 2021 2.Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Darnawa 8:30 – śp. Sabina SZAREK

Radoszyn 10:00 – śp. Tomasz FORTUŃSKI – 1 r. śm.

Skąpe 11:30 – intencja Róży Różańcowej – o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla papieża Franciszka i papieża-emeryta Benedykta XVI i o pokój na świecie

 

Poniedziałek 4 stycznia 2021

Skąpe 18:00 – w intencji żony, dzieci z małżonkami i wnuczek

 

Wtorek 5 stycznia 2021 

Radoszyn 18:00 – intencja wolna

Środa 6 stycznia Trzech Króli

Darnawa 8:30 – śp. Czesław, Jadwiga OLSZEWSCY

Radoszyn 10:00 – w intencji Wiktora Łabędzkiego z okazji urodzin

Skąpe 11:30 – śp. Weronika, Stanisław STASIAK, Joanna, Czesław SOMMERFELD i zmarli z rodzin

 

Czwartek 7 stycznia 2021

Darnawa 18:00 – intencja Róży + spotkanie kolędowe (mieszkańcy od świetlicy do kościoła)

 

Piątek 8 stycznia 2021

Radoszyn 18:00 – W intencji Parafian mieszkających od początku wioski do krzyża + spotkanie kolędowe

 

Sobota 9 stycznia 2021

Radoszyn 16:30 – śp. Krystyna MIŁEK, śp. ks. Wojciech MIŁEK – od mieszkańców Radoszyna

Skąpe 18:00 – intencja wolna

 

Niedziela 10 stycznia 2021 Święto Chrztu Pańskiego

Darnawa 8:30 – w intencji rodziny TYC

Radoszyn 10:00 – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – z okazji imienin

Skąpe 11:30 – w intencji Stefanii Klimczyk z okazji urodzin

INTENCJE MSZALNE – 27.12.2020-3.01.2021

 

Niedziela 27 grudnia 2020 Świętej Rodziny

Darnawa 8:30 – W intencji rodziny Klimczyk

Radoszyn 10:00 – W intencji Ireny i Wojciecha OSIŃSKICH w 45 rocznicę ślubu

Skąpe 11:30 – w intencji Janiny z okazji urodzin

 

Poniedziałek 28 grudnia Świętych Młodzianków Męczenników

Radoszyn 18:00 – śp. Marek RUSZEL – od brata Krzysztofa z rodziną

 

Wtorek 29 grudnia 2020 

Radoszyn 18:00 – śp. rodzeństwo: Alina, Włodzimierz, Lucjan, Czesław SZYMANEK

Środa 30 grudnia 2020

Skąpe 18:00 – w intencji Eugeniusza Klimczyka z okazji imienin

 

Czwartek 31 grudnia 2020 św. Sylwestra papieża

Skąpe 17:00 – dziękczynno – przebłagalna za stary rok

 

Piątek 1 stycznia 2021 świętej Bożej Rodzicielki

Darnawa 11:00 – w intencji Parafian

Radoszyn 12:00 – W intencji Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Skąpe 13:00 – śp. Joanna SŁABY

 

Sobota 2 stycznia 2021 pierwsza sobota miesiąca

Radoszyn 15:15 – różaniec

Radoszyn 16:00 – msza św. – za papieża Franciszka, papieża emeryta Benedykta XVI i o pokój na świecie

Skąpe 17:30 – różaniec

Skąpe 18:00 – msza św. – śp. Jan SIK – od uczestników pogrzebu

 

Niedziela 3 stycznia 2021 2.Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Darnawa 8:30 – śp. Sabina SZAREK

Radoszyn 10:00 – śp. Tomasz FORTUŃSKI – 1 r.śm.

Skąpe 11:30 – intencja Róży Różańcowej – o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla papieża Franciszka i papieża-emeryta Benedykta XVI i o pokój na świecie

INTENCJE MSZALNE – 20-27 grudnia2020

 

Niedziela 20 grudnia 2020 IV Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Artur JANIK

Radoszyn 10:00 – śp. Zdzisława, Jan GORSIAK – od rodziny

Skąpe 11:30 – Jadwiga, Edward SAWICCY, Jadwiga, Tadeusz PRZYBYLSCY

 

Poniedziałek 21 grudnia

Darnawa 16:30 RORATY i od 17:00 spowiedź

Radoszyn 17:15 – spowiedź

Skąpe 17:30 lub nieco później - spowiedź

 

Wtorek 22 grudnia 2020 

Radoszyn 18:00 RORATY – śp. rodzice: Stanisława, Feliks KURIATA oraz zmarli z tej rodziny

Środa 23 grudnia 2020

Skąpe 18:00 RORATY – w pewnej intencji

 

Czwartek 24 grudnia 2020 Wigilia Narodzenia Pańskiego

Darnawa 20:00 PASTERKA – dziękczynna za mijający rok z prośbą o łaski od Pana Jezusa dla Renaty i Piotra OLSZEWSKICH

Radoszyn 22:00 PASTERKA – śp. Zdzisława, Jan, Małgorzata

 

Piątek 25 grudnia urocz. Narodzenia Pańskiego

Skąpe 00:00 PASTERKA – w intencji Parafian

Radoszyn 10:00 – śp. Genowefa, Joachim, Izabela, Henryka, Alina i zmarli z rodziny

Skąpe 11:30 – śp. Józef DOBROŁOWICZ, Jadwiga, Stanisław

Darnawa 13:00 – śp. Janina RUTKOWSKA – od uczestników pogrzebu

 

Sobota 26 grudnia 2020 świętego Szczepana

Darnawa 8:30 – śp. Mariusz GÓRAK

Radoszyn 10:00 – śp. Marian TRYKACZ

Skąpe 11:30 – śp. Jan SIK – od Jarosława z rodziną

 

Niedziela 27 grudnia 2020 Świętej Rodziny

Darnawa 8:30 – intencja wolna

Radoszyn 10:00 – W intencji Ireny i Wojciecha OSIŃSKICH w 45 rocznicę ślubu

Skąpe 11:30 – w intencji Janiny z okazji urodzin

INTENCJE MSZALNE – 13-20 grudnia2020

 

Niedziela 13 grudnia 2020 III Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Artur JANIK – od rodz. Bartyzel

Radoszyn 10:00 – śp. Halina, Jan OZIMKIEWICZ

Skąpe 11:30 – śp. Zofia, Grzegorz, Tadeusz i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek 14 grudnia św. Jana od Krzyża

Skąpe 18:00 RORATY – śp. Jan SIK- od Grażyny i Jana Lozia

Radoszyn 20:00 – O zdrowie dla Zdzisława ŁOZIŃSKIEGO – od siostry Leokadii

 

Wtorek 15 grudnia 2020 

Radoszyn 18:00 RORATY– śp. dziadkowie Katarzyna, Jan PIOTROWSCY, Józefa, Franciszek SZYMANEK

 

Środa 16 grudnia 2020

Skąpe 18:00 RORATY – Za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci ze Skąpego

 

Czwartek 17 grudnia 2020

Skąpe 11:00 – msza św. pogrzebowa za śp. księdza Wojciecha Miłka (od 10:00 czuwanie modlitewne)

Darnawa 18:00 RORATY – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Leonardy

 

Piątek 18 grudnia

Radoszyn 10:00 RORATY – śp. Dorota HOSZOWSKA – od Bernardy Kasprzak

Od 17:00 spowiedź w parafii Ołobok

 

Sobota 19 grudnia 2020

Skąpe 10:00 – chrzest święty Helenki LEWANDOWSKIEJ

Skąpe 18:00 – RORATY – w intencji Nikodema CIEPLICKIEGO z okazji 18 urodzin – od mamy, taty, Zuzi, dziadka, babci

 

Niedziela 20 grudnia 2020 IV Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Artur JANIK

Radoszyn 10:00 – śp. Zdzisława, Jan GORSIAK – od rodziny

Skąpe 11:30 – Jadwiga, Edward SAWICCY, Jadwiga, Tadeusz PRZYBYLSCY

INTENCJE MSZALNE – 6-13 grudnia2020

Niedziela 6 grudnia 2020 II Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Tadeusz BERENDT – 7 r.śm.

Radoszyn 10:00 – śp. Bronisława, Marian, Grzegorz

Skąpe 11:30 – w intencji Wiktora z okazji 1. urodzin

Skąpe 17:00 – w intencji zespołu śpiewaczego ze Skąpego – od p. Krystyny i Jana Kwolik

 

Poniedziałek 7 grudnia św. Ambrożego

Skąpe 18:00 RORATY – śp. Janina MALEC, Tadeusz, Józef, Anna, Stanisław WILK

Wtorek 8 grudnia 2020  Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Darnawa 16:00 – w int. o zdrowie

Radoszyn 17:30 – śp. Regina, Czesław, Stefania, Antoni, Zofia, Benedykt z rodz. STAŃCZYKÓW

Skąpe 19:00 – Intencja Róży Różańcowej – dziękczynna Panu Bogu i Matce Bożej za łaski w tym roku otrzymane z prośbą o dalsze łaski dla członków Róży i ich rodzin

Środa 9 grudnia 2020 św. Jana Diego Cuauthlatozaina

Skąpe 18:00 RORATY – za zmarłych z rodziny Michała MATUSA, Annę, Katarzynę PAJDA

Czwartek 10 grudnia św. Franciszka Ksawerego

Darnawa 18:00 RORATY – śp. Artur JANIK – od mieszkańców Darnawy

Piątek 11 grudnia św. Damazego I, papieża

Radoszyn 18:00 RORATY – o powrót do drowia dla Henryka LECHA

Sobota 12 grudnia 2020

Radoszyn 16:30 RORATY – śp. Julia, Witold

Skąpe 18:00 – RORATY - śp. Stanisława, Wacław SURWIŁŁO

 

Niedziela 13 grudnia 2020 iII Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Artur JANIK – od rodz. Bartyzel

Radoszyn 10:00 – śp. Halina, Jan OZIMKIEWICZ

Skąpe 11:30 – śp. Zofia, Grzegorz, Tadeusz i zmarli z rodziny

INTENCJE MSZALNE – 29.11-6.12.2020

Niedziela 29 listopada 2020 I Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław DOBROŁOWICZ – 31 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. Michał, Stanisław, Katarzyna, Danuta, Krystyna MIGDAŁ, Bolesław KLIMCZAK

Skąpe 17:00 – śp. Józef MUSIK – od wszystkich uczestników pogrzebu

 

Poniedziałek 30 listopada św. Andrzeja apostoła

Radoszyn 18:00 RORATY 1– śp. śp. Marianna – 40 r.śm., Władysław – 33 r.śm. SZYMANEK

Wtorek 1 grudnia 2020  

Skąpe 14:00 – msza pogrzebowa za śp. Jana SIKA (kolejne msze: 14 grudnia, 2 stycznia)

Radoszyn 18:00 RORATY 2 – śp. Bogdan GARBOWSKI, Kazimierz, Jerzy, Helena, Władysław

Środa 2 grudnia 2020

Darnawa 10:00 – msza pogrzebowa za śp. Janinę RUTKOWSKĄ (kolejne msze 3, 25 grudnia)

Skąpe 18:00 RORATY 3– w intencji Barbary STASIAK i za rodzinę

Czwartek 3 grudnia św. Franciszka Ksawerego

Darnawa 18:00 RORATY 4 – śp. Janina RUTKOWSKA – od Róży

Piątek 4 grudnia św. Barbary I piątek m-ca

Radoszyn 15:30 – spowiedź

Radoszyn 16:00 RORATY 5– w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Skąpe 17:30 – spowiedź

Skąpe 18:00RORATY 5 - W intencji Barbary i Wiesława DERKACZ

Sobota 5 grudnia 2020

Radoszyn 15:30 – różaniec i spowiedź

Radoszyn 16:00 RORATY 6 – intencja Róży

Skąpe 17:30 - różaniec i spowiedź

Skąpe 18:00 – RORATY 6 - śp. Józef SOKOŁOWSKI – 1 r.śm.

 

Niedziela 6 grudnia 2020 II Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Tadeusz BERENDT – 7 r.śm.

Radoszyn 10:00 – śp. Bronisława, Marian, Grzegorz

Skąpe 11:30 – w intencji Wiktora z okazji 1. urodzin

Skąpe 17:00 – w intencji zespołu śpiewaczego ze Skąpego – od p. Krystyny i Jana Kwolik

Niedziela 22 listopada 2020 Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Antonina, Stanisława

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Janina, Marian MORYSON

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – śp. Apolonia, Michał, Józef, Kazimierz, Katarzyna, Józef z rodz. KLUCZKIEWICZ

Darnawa 17:00 – śp. Artur JANIK – od wszystkich uczestników pogrzebu

Poniedziałek 23 listopada św. Klemensa I papieża

Skąpe 18:00 – śp. Ks. Jan MAZIEJ – 21 r.śm. (po mszy wypominki)

Wtorek 24 listopada – św. Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy

Radoszyn 18:00 – śp. Elżbieta NERYNG – od uczestników pogrzebu (po mszy wypominki)

Środa 25 listopada 2020 św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Skąpe 18:00 – śp. Ewa KAPUSTA – od koleżanek (po mszy wypominki)

Czwartek 26 listopada

Darnawa 18:00 – intencja wolna (po mszy wypominki)

Piątek 27 listopada

Radoszyn 18:00 – śp. śp. Julia ŁABĘDZKA – 4 r.śm., Witold ŁABĘDZKI

Sobota 28 listopada

Skąpe 18:00 – śp. Janina JAWORSKA, Zbigniew JAWORSKI

Niedziela 29 listopada 2020 I Niedziela Adwentu

Darnawa 8:30 – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław DOBROŁOWICZ – 31 r.śm.

Skąpe 11:30 – śp. Michał, Stanisław, Katarzyna, Danuta, Krystyna MIGDAŁ, Bolesław KLIMCZAK

Skąpe 17:00 – śp. Józef MUSIK – od wszystkich uczestników pogrzebu

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

Niedziela 15 listopada 2020 XXXIII niedziela

Darnawa 8:20 wypominki

Darnawa 8:30 – śp. Czesław BARTYZEL – 8 r.śm.

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław, Ryszard KASPRZAK i zm. z rodz. CIEPLICKICH

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – śp. Anna, Antoni DŁUGICH, Anna, Jan, Leokadia LECH

Skąpe 17:00 – msza św. za Jubilatów Krystynę i Jana KWOLIK z okazji 65 r. ślubu

Poniedziałek 16 listopada

Nie będzie mszy świętej

Wtorek 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej

Radoszyn 18:00 – śp. Czesław, Anastazja, Maria, Antoni, Antoni, Marta, Frida

Środa 18 listopada 2020

Nie będzie mszy świętej

Czwartek 19 listopada

Nie będzie mszy świętej

Piątek 20 listopada Świętego Rafała Kalinowskiego

Radoszyn 18:00 – śp. Antoni MANIAKOWSKI (po mszy wypominki)

Sobota 21 listopada

Radoszyn 16:30 – W int. Marty KNAPPE z okazji 18 urodzin

Skąpe 18:00 – śp. śp. Janusz ŁOPUSZAŃSKI – 4 r.śm. (po mszy wypominki)

Niedziela 22 listopada 2020 Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Darnawa 8:30 – śp. Józef, Antonina, Stanisława

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Janina, Marian MORYSON

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – śp. Apolonia, Michał, Józef, Kazimierz, Katarzyna, Józef z rodz. KLUCZKIEWICZ

Darnawa 17:00 – śp. Artur JANIK – od wszystkich uczestników pogrzebu

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

Niedziela 8 listopada 2020 – XXII Niedziela

Darnawa 8:20 wypominki

Darnawa 8:30 – za wszystkich zmarłych z kartek wypominkowych złożonych w Darnawie

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Z marli z rodzin Musik i Bogdanowicz

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – Intencja Róży – za zmarłych kapłanów z naszej parafii

 

Darnawa 17:00 – śp. Wiesława ZAPOLSKA

Poniedziałek 9 listopada – roczn. pośw. Bazyliki Laterańskiej

Skąpe 17:00 – śp. Józef WYSOCKI (po mszy wypominki)

Radoszyn 19:00 – śp. Marek RUSZEL – od wszystkich uczestników pogrzebu

Wtorek 10 listopada – św. Leona Wielkiego

Radoszyn 18:00 – śp. Zbigniew KURIATA – 4 r.śm. (po mszy wypominki)

Środa 11 listopada 2020 św. Marcina

Darnawa 8:30 – śp. Leszek BŁASZAK (wypominki 10 min. przed mszą)

Radoszyn 10:00 – śp. zmarli z rodziny MARKISZ (wypominki 10 min. przed mszą)

Skąpe 11:30 – za naszą Ojczyznę (wypominki 10 min. przed mszą)

Czwartek 12 listopada św. Jozafata

Radoszyn 18:00 – śp. Dorota HOSZOWSKA – od uczestników pogrzebu (po mszy wypominki)

Piątek 13 listopada Świętych Pięciu Braci Męczenników Międzyrzeckich

Radoszyn 18:00 – za dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna (po mszy wypominki)

Sobota 14 listopada

Radoszyn 16:30 – śp. Stanisław STAŃCZYK (po mszy wypominki)

Skąpe 18:00 – śp. Alfreda, Jan STAŚKIEŁŁO (po mszy wypominki)

Niedziela 15 listopada 2020 XXXIII niedziela

Darnawa 8:20 wypominki

Darnawa 8:30 – śp. Czesław BARTYZEL – 8 r.śm.

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Stanisław, Ryszard KASPRZAK i zm. z rodz. CIEPLICKICH

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – śp. Anna, Antoni DŁUGICH, Anna, Jan, Leokadia LECH

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Niedziela 1 listopada 2020

Darnawa 8:30 – śp. Jan, Helena GINTOWT

Radoszyn 10:00 – śp. Wiesław, Grzegorz, Marceli GABRUK

Skąpe 12:00 w kościele – za wszystkich zmarłych, których ciała spoczywają na obydwu cmentarzach skąpiańskich

Skąpe 17:00 w kościele – za zmarłych kapłanów z naszej parafii

Poniedziałek 2 listopada

Darnawa 16:00 – w intencji zmarłych z rodziny kapłana

Radoszyn 17:30 – w intencjach Ojca Świętego

Skąpe 19:00 – za wszystkich Wiernych Zmarłych

Wtorek 3 listopada

Radoszyn 18:00 – za wszystkich wiernych zmarłych z kartek wypominkowych z Radoszyna (po mszy wypominki)

Środa 4 listopada 2020

Skąpe 18:00 – za naszych parafian zmarłych w ciągu ostatniego roku (po mszy wypominki)

Czwartek 5 listopada

Darnawa 18:00 – za zmarłe Członkinie Róży Różańcowej (po mszy wypominki)

Piątek 6 listopada

Radoszyn 16:00 spowiedź pierwszopiątkowa

Radoszyn 16:30 – śp. Janina, Marian MORYSON (po mszy wypominki)

Skąpe 17:30 - spowiedź pierwszopiątkowa

Skąpe 18:00 – Za wszystkich zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych ze Skąpego, Przetocznicy i Kaliszkowic (po mszy wypominki)

Sobota 7 listopada

Radoszyn 16:00 – Różaniec i spowiedź

Radoszyn 16:30Za zmarłe członkinie Róży Amelia Czarnuszewicz, Katarzyna Lis, Felicja Leczner, Maria Leczner, Jadwiga Gotowecka, Jadwiga Gotowecka, Ewa Garbowska, Anna Garbowska, Bronisława Garbowska, Stefania Garbowska, Jadwiga Kulbicka, Stanisława Alencynowicz, Maria Szymanek, Stanisława Musik, Marianna Turkiewicz, Emilia Dobrołowicz, Emilia Paszkiewicz, Weronika Dobrołowicz, Anna Domarecka, Janina Manikowska, Janina Tomczak, Janina Kuś, Franciszka Dauksza, Zdzisława Gorsiak, Krystyna Marzec, Tedorora Cedrowska (po mszy wypominki)

Skąpe 17:30 – Różaniec i spowiedź

Skąpe 18:00 – za zmarłych z rodzin Cichowskich i Urbanowicz (po mszy wypominki)

Niedziela 8 listopada 2020

Darnawa 8:20 wypominki

Darnawa 8:30 – za wszystkich zmarłych z kartek wypominkowych złożonych w Darnawie

Radoszyn 9:50 wypominki

Radoszyn 10:00 – śp. Z marli z rodzin Musik i Bogdanowicz

Skąpe 11:20 – wypominki

Skąpe 11:30 – Intencja Róży – za zmarłych kapłanów z naszej parafii

MSZE ŚWIĘTE – 25.10.- 1.11.2020

 

Niedziela – 25 października 2020 XXX Niedziela

8:30 Darnawa – śp. Leszek WERSTLER

10:00 Radoszyn – w int. Aleksandry i Łukasza GORSIAK z okazji 10 r. ślubu

11:30 Skąpe – śp. Leokadia (10 r.śm.), Kazimierz (19 r.śm.)

Poniedziałek – 26 października 2020

18:00 Skąpe – W pewnej intencji

Wtorek – 27 października 2020

18:00 Radoszyn – w intencji dzieci i wnuków o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

Środa – 28 października 2020, świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

18:00 Skąpe – W intencji Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego i ks. Tadeusza Wielgolaskiego

 

Czwartek – 29 października 2020

18:00 Darnawa – w intencji parafian

 

Piątek - 30 października 2020

18:00 Radoszyn – w pewnej intencji

19:15 Skąpe – klasy ósme z rodzicami

 

Sobota – 31 października 2020 Msze niedzielne

16:30 Radoszyn – intencja wolna

18:00 Skąpe – w pewnej intencji

 

Niedziela – 1 listopada 2020 Wszystkich Świętych

8:30 Darnawa – śp. Jan, Helena GINTOWT

10:00 Radoszyn – śp. Wiesław, Grzegorz, Marceli GABRUK

12:00 Skąpe – NA CMENTARZU – za wszystkich wiernych zmarłych pochowanych na cmentarzach skąpiańskich

17:00 SKĄPE – W KOŚCIELE – za wszystkich zmarłych z kart wypominkowych

MSZE ŚWIĘTE – 18-25.10.2020

Niedziela – 18 października 2020 XXIX Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Magdalena OPĘCHOWSKA

11:30 Skąpe – śp. Anna, Michał, Józef, Apolonia ADAMÓW, Maria, Paweł UCHMAN

Poniedziałek – 19 października 2020 bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

18:00 Skąpe – W intencji Elżbiety i Marka o potrzebne łaski Boże

Wtorek – 20 października 2020 św. Jana Kantego

13:00 Radoszyn – msza pogrzebowa za śp. Elżbietę NERYNG (pochówek w Chociulach)

18:00 Radoszyn – śp. z rodzin ŁABĘDZKICH, KURIATA, KRÓLIKOWSKICH

18:25 Radoszyn – RÓŻANIEC DLA DZIECI

 

Środa – 21 października 2020, bł. Jakuba Strzemię

12:00 Darnawa - Msza św. pogrzebowa za śp. Artura JANIKA (pochówek w Skąpem)

18:00 Skąpe – W intencji Jadwigi Wilk z okazji imienin – od rodzin z Radoszyna

18:25 Skąpe -  RÓŻANIEC DLA DZIECI

 

Czwartek – 22 października 2020  św. Jana Pawła II

18:00 Darnawa – w intencji parafian o  łaski za przyczyną św. Jana Pawła II

18:25 Darnawa – RÓŻANIEC DLA DZIECI

 

Piątek - 23 października 2020 św. Jana Kapistrana

18:00 Radoszyn – śp. Bronisława, Marian, Grzegorz ŁOZIŃSCY

19:15 Skąpe – klasy siódme z rodzicami

 

Sobota – 24 października 2020

16:30 Radoszyn – w int. Zdzisława KNAPPE z okazji 50 urodzin

18:00 Skąpe – w intencji Emilii EMILIAŃCZYK  z okazji 18 urodzin

 

Niedziela – 25 października 2020 XXX Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – w int. Aleksandry i Łukasza GORSIAK z okazji 10 r. ślubu

11:30 Skąpe – śp. Leokadia (10 r.śm.), Kazimierz (19 r.śm.)

MSZE ŚWIĘTE – 11.-18.10.2020

Niedziela – 11 października 2020 XXVIII Niedziela – Dzień Papieski

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Zdzisław, Zofia FIJAŁKOWSCY – 11 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Michał, Stanisława i zmarli z rodziny

Poniedziałek – 12 października 2020

18:00 Skąpe – W intencji Jadwigi Wilk z okazji imienin – od państwa Klimczyk

Wtorek – 13 października 2020 bł. Honorata Koźmińskiego

18:00 Radoszyn – CZUWANIE FATIMSKIE – msza w intencji ks. Zbigniewa Matwiejowa

18:25 Radoszyn – RÓŻANIEC DLA DZIECI

Środa – 14 października 2020, św. Marii Małgorzaty Alacoque

18:00 Skąpe – W intencji Jadwigi Wilk z okazji imienin – od rodzin ze Skąpego

18:25 Skąpe -  RÓŻANIEC DLA DZIECI

Czwartek – 15 października 2020  św. Teresy od Jezusa

18:00 Darnawa – W intencji Haliny Miiller i jej rodziny – dziękczynno - błagalna

18:25 Darnawa – RÓŻANIEC DLA DZIECI

Piątek - 16 października 2020 św. Jadwigi Śląskiej

17:30 Radoszyn - spowiedź

18:00 Radoszyn – MSZA ŚW. ODPUSTOWA, po mszy różaniec

Sobota – 17 października 2020

16:30 Radoszyn – śp. Teodora CEDROWSKA – m-c po pogrzebie – od wszystkich uczestników pogrzebu (po mszy różaniec)

18:00 Skąpe – śp. Anna, Walenty, Ryszard, Roman, Waldemar, Jarosław CZASNOJĆ (po mszy różaniec)

Niedziela – 18 października 2020 XXVIII Niedziela – Dzień Papieski

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Magdalena OPĘCHOWSKA

11:30 Skąpe – śp. Anna, Michał, Józef, Apolonia ADAMÓW, Maria, Paweł UCHMAN

 

MSZE ŚWIĘTE – 4-11.10.2020

Niedziela – 4 października 2020 XXVII Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Piotra SMOLARCZYKA z okazji 18 ur.

10:00 Radoszyn – w intencji Haliny GAŁEK z okazji 70 urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i bluźnierstwa

Poniedziałek – 5 października 2020 świętej Faustyny Kowalskiej

18:00 Skąpe – śp. Jan GŁAŻEWSKI – 12 r.śm. – proboszcz naszej parafii w latach 1965-1971

Wtorek – 6 października 2020 Świętego Brunona

18:00 Radoszyn – śp. Maria, Szczepan CHIL – 27 r.śm.

18:25 Radoszyn – RÓŻANIEC DLA DZIECI

Środa – 7 października 2020, Najśw. Maryi Panny Różańcowej

16:00 Radoszyn – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 Skąpe – w pewnej dobrej intencji

18:25 Skąpe -  RÓŻANIEC DLA DZIECI

Czwartek – 8 października 2020  

18:00 Darnawa – W intencji Parafian

18:25 Darnawa – RÓŻANIEC DLA DZIECI

Piątek - 9 października 2020 bł. Wincentego Kadłubka

18:00 Radoszyn – W intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Sobota – 10 października 2020

16:30 Radoszyn – śp. Barbara, Tadeusz, Anna, Stanisław NIEDŹWIEDŹ

Niedziela – 11 października 2020 XXVIII Niedziela – Dzień Papieski

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Zdzisław, Zofia FIJAŁKOWSCY – 11 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Michał, Stanisława i zmarli z rodziny

MSZE ŚWIĘTE – 27.09-4.10.2020

Niedziela – 27 września 2020 XXVI Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – od matki chrzestnej

11:30 Skąpe – w intencji Patryka i Małgorzaty KASPRZYCKICH  w 5 r. ślubu i za córkę Wiktorię

Poniedziałek – 28 września 2020 świętego Wacława

18:00 Radoszyn – W intencji Elżbiety o powrót do zdrowia

Wtorek – 29 września 2020 Świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

16:00 Darnawa – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 Radoszyn – śp. Teodora CEDROWSKA – intencja od Róży Różańcowej z Radoszyna

Środa – 30 września 2020, świętego Hieronima

18:00 Skąpe – śp. Leon, Bronisława GŁOWACCY

19:00 Skąpe -  spotkanie wszystkich rodziców dzieci klas trzecich (do I Komunii)

Czwartek – 1 października 2020 świętej Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00 Darnawa – W intencji Róży Różańcowej z Darnawy

18:25 Darnawa – różaniec dla dzieci z Darnawy

Piątek - 2 października 2020 Świętych Aniołów Stróżów, PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

16:00 Radoszyn – SPOWIEDŹ

16:30 Radoszyn – Msza – intencja Róży – za wszystkich chrześcijan prześladowanych szczególnie w krajach muzułmańskich

17:30 Skąpe – SPOWIEDŹ

18:00 Skąpe – Msza – śp. Stanisław MIGDAŁ – 30 dni po śmierci

Sobota – 3 października 2020 PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

16:30 Radoszyn – Intencja Róży – śp. Krystyna, Józef, Jolanta MARZEC – od wnuczek i wnuka Marców

18:00 Skąpe – śp. Jarosław CZASNOJĆ, Anna, Roman, Ryszard, Waldemar

Niedziela – 4 października 2020 XXVII Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Piotra SMOLARCZYKA z okazji 18 urodzin

10:00 Radoszyn – w intencji Haliny GAŁEK z okazji 70 urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i bluźnierstwa

MSZE ŚWIĘTE – 20-27.09.2020

 Niedziela – 20 września 2020 XXV Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Zosi z okazji 3 urodzin

10:00 Radoszyn – w intencji Melanii z okazji 7 urodzin

11:30 Skąpe – śp. Śp. Michał, Jan

Poniedziałek – 21 września 2020 Świętego Mateusza

18:00 Skąpe – śp. Stanisław, Marcin, Rozalia

Wtorek – 22 września 2020

12:30 Świebodzin, k-ł św. Michała Archanioła – msza św. pogrzebowa śp. Stanisława MIGDAŁ, 14:00 POGRZEB NA CMENTARZU KOMUNALNYM W ŚWIEBODZINIE

Środa – 23 września 2020, świętego Ojca Pio

14:00 Radoszyn – Msza św. pogrzebowa śp. Teodory Cedrowskiej 

18:00 Skąpe -  śp. Janina JAWORSKA

Czwartek – 24 września 2020,

16:00 Skąpe – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 Darnawa – śp. Henryk Miiller i zmarli z rodziny

Piątek - 25 września 2020 błogosławionego Władysława z Gielniowa

18:00 Radoszyn – śp. Janina KUŚ – 6 r.śm

19:00 Skąpe – klasy siódme z rodzicami

Sobota – 26 września 2020 świętych Kosmy i Damiana

12:00 Skąpe – chrzest święty Poli Bentkowskiej

14:00 Radoszyn – chrzest święty Franciszka KUSIA

16:00 Radoszyn – W intencji Zofii i Karola DAUKSZA z okazji 39 rocznicy ślubu

18:00 Skąpe – W intencji Karola i Elżbiety z okazji 30 rocznicy ślubu

Niedziela – 27 września 2020 XXVI Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – od matki chrzestnej

11:30 Skąpe – w intencji Patryka i Małgorzaty KASPRZYCKICH  w 5 r. ślubu i za córkę Wiktorię

MSZE ŚWIĘTE – 13-20.09.2020

 

Niedziela – 13 września 2020 XXIV Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Stefanii z okazji imienin i Eugeniusza z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Halina, Stefan OPRYSZAK

11:30 Skąpe – śp. Józef CICHOWSKI – 14 r.śm.

18:00 Radoszyn – różaniec na rozpoczęcie CZUWANIA FAIMSKIEGO

18:45 – Radoszyn - Msza św. – śp. Marianna TURKIEWICZ

Poniedziałek – 14 września 2020 Podwyższenia Krzyża Świętego

18:00 Skąpe – w intencji rodziny SŁABY

Wtorek – 15 września 2020 Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

18:00 Radoszyn – śp. Franciszka, Adolf DAUKSZA

Środa – 16 września 2020, świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

16:00 Radoszyn – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu 

18:00 Skąpe -  śp. Maria UCHMAN

Czwartek – 17 września 2020, świętego Roberta Bellarmina

18:00 Skąpe – śp. Bronisława GŁOWACKA – m-c po pogrzebie – od wszystkich uczestników pogrzebu

Piątek - 18 września 2020 świętego Stanisława Kostki

18:00 Radoszyn – śp. Rodzice i zmarli z rodzin IWAN i KLIMCZYK

Sobota – 19 września 2020 świętego Januarego

16:30 Radoszyn – śp. Janina, Eugeniusz TURKIEWICZ

18:00 Skąpe – śp. Edward RZEPKA – 6 r.śm.

Niedziela – 20 września 2020 XXV Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Zosi z okazji 3 urodzin

10:00 Radoszyn – w intencji Melanii z okazji 7 urodzin

11:30 Skąpe – śp. Śp. Michał, Jan

MSZE ŚWIĘTE – 6-13.09.2020

 

Niedziela – 6 września 2020 XXIII Niedziela

8:30 Darnawa – śp. Cecylia DATA

10:00 Radoszyn – w intencji Zofii i Jana GORSIAK z okazji urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – do Bożego Miłosierdzia o ustanie pandemii

Poniedziałek – 7 września 2020

18:00 Skąpe – intencja wolna

 

Wtorek – 8 września 2020 święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

18:00 Skąpe – spowiedź

18:30 Skąpe – MSZA ŚW. ODPUSTOWA – intencja od rolników ze Skąpego – dziękczynna za plony z prośbą o błogosławieństwo w pracy na roli, za wszystkich uczestników odpustu

 

Środa – 9 września 2020

16:00 Darnawa – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu 18:00 Skąpe -  intencja wolna

 

Czwartek – 10 września 2020

18:00 Darnawa – intencja wolna

 

Piątek - 11 września 2020

18:00 Radoszyn – W intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

 

Sobota – 12 września 2020 Najświętszego Imienia Maryi

18:00 Skąpe – śp. Stanisław, Radosław, Monika

Niedziela – 13 września 2020 XXIV Niedziela

8:30 Darnawa – w intencji Stefanii z okazji imienin i Eugeniusza z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Halina, Stefan OPRYSZAK

11:30 Skąpe – śp. Józef CICHOWSKI – 14 r.śm.

18:00 Radoszyn – różaniec na rozpoczęcie CZUWANIA FAIMSKIEGO

18:45 – Radoszyn - Msza św. – śp. Marianna TURKIEWICZ

MSZE ŚWIĘTE – 30.08–6.09.2020

 

Niedziela – 30 sierpnia 2020 XXII Niedziela

8:30 Darnawa – dziękczynna za otrzymane łaski Boże dla Janiny RUTKOWSKIEJ z prośbą o dalszą opiekę

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Józefa MARKISZ

11:30 Skąpe – śp. Grzegorz, Zofia, Tadeusz i zmarli z rodziny

Poniedziałek – 31 sierpnia 2020

18:00 Skąpe – W intencji uczniów, nauczycieli i rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

 

Wtorek – 1 września 2020

18:00 Radoszyn – W intencji uczniów, nauczycieli i rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

20:00 Skąpe – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 2 września 2020

18:00 Skąpe -  w intencji Stefanii Klimczyk z okazji imienin

 

Czwartek – 3 września 2020 św. Grzegorz Wielki, pap. i dK

18:00 Darnawa – o uratowanie przed klęską suszy i dziękczynna za plony

 

Piątek - 4 września 2020 – I piątek miesiąca

16:00 Radoszyn – spowiedź

16:30 Radoszyn – MSZA – intencja wolna

18:00 Skąpe – spowiedź

18:30 Msza – w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci ze Skąpego

 

Sobota – 5 września 2020 – I sobota miesiąca

15:15 Radoszyn – różaniec

16:00 Radoszyn – Msza – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Sercu Matki Bożej za grzechy i zniewagi

17:30 Skąpe – różaniec

18:00 Skąpe – Msza – śp. Teresa KWOLIK – 2 r.śm., Katarzyna, Aleksander

Niedziela – 6 września 2020 XXIII Niedziela 8:30 Darnawa – śp. Cecylia DATA

10:00 Radoszyn – w intencji Zofii i Jana GORSIAK z okazji urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – do Bożego Miłosierdzia o ustanie pandemii

MSZE ŚWIĘTE – 23 – 30 VIII 2020

 

Niedziela – 23 sierpnia 2020 XXI Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w intencji Bpa Stefana Regmunta

10:00 Radoszyn – śp. Kazimierz HOSZOWSKI – 2 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Wanda, Tadeusz, Jan, Jakub

 

Poniedziałek – 24 sierpnia 2020 św. Bartłomiej apostoł

18:00 Radoszyn – W intencji Justyny o zdrowie i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek – 25 sierpnia 2020 św. Ludwik

18:00 Radoszyn – w pewnej intencji

 

Środa – 26 sierpnia 2020 NMP Częstochowska

18:00 Skąpe -  śp. Regina, Michał ZAWIŚLAK

 

Czwartek – 27 sierpnia 2020 św. Monika

18:00 Darnawa – intencja wolna

 

Piątek - 28 sierpnia 2020 św. Augustyn

18:00 Radoszyn – śp. Kazimiera, Józef CZARNUSZEWICZ

 

Sobota – 29 sierpnia 2020 Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

18:00 Skąpe – śp. Bronisława GŁOWACKA – od córki

Niedziela – 30 sierpnia 2020 XXII Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – dziękczynna za otrzymane łaski Boże dla Janiny RUTKOWSKIEJ z prośbą o dalszą opiekę

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Józefa MARKISZ

11:30 Skąpe – śp. Grzegorz, Zofia, Tadeusz i zmarli z rodziny

MSZE ŚWIĘTE – 16 – 23 VIII 2020

 

Niedziela – 16 sierpnia 2020 XX Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Mieczysław, Janina, Lucyna, Grzegorz

10:00 Radoszyn – w intencji Pawła, Justyny

11:30 Skąpe – śp. Katarzyna, Aleksander, Teresa

 

Poniedziałek – 17 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Wtorek – 18 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Środa – 19 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Czwartek – 20 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Piątek - 21 sierpnia 2020 Biały Tydzień

Nie będzie mszy świętej

 

Sobota – 22 sierpnia 2020 NMP Królowej

14:00 Radoszyn – chrzest Kacpra i Filipa JANIK

16:30 Radoszyn – śp. Bożena STUENEBECHER – 11 r.śm.

 

Niedziela – 23 sierpnia 2020 XXI Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w intencji Bpa Stefana Regmunta

10:00 Radoszyn – śp. Kazimierz HOSZOWSKI – 2 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Wanda, Tadeusz, Jan, Jakub

MSZE ŚWIĘTE – 16 – 23 VIII 2020

 

Niedziela – 16 sierpnia 2020 XX Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Mieczysław, Janina, Lucyna, Grzegorz

10:00 Radoszyn – w intencji Pawła, Justyny

11:30 Skąpe – śp. Katarzyna, Aleksander, Teresa

 

Poniedziałek – 17 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Wtorek – 18 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Środa – 19 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Czwartek – 20 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Piątek - 21 sierpnia 2020

Nie będzie mszy świętej

 

Sobota – 22 sierpnia 2020 NMP Królowej

14:00 Radoszyn – chrzest Kacpra i Filipa JANIK

16:30 Radoszyn – śp. Bożena STUENEBECHER – 11 r.śm.

 

Niedziela – 23 sierpnia 2020 XXI Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w intencji Bpa Stefana Regmunta

10:00 Radoszyn – śp. Kazimierz HOSZOWSKI – 2 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Wanda, Tadeusz, Jan, Jakub

MSZE ŚWIĘTE – 9 – 16 VIII 2020

 

Niedziela – 9 sierpnia 2020 XIX Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Stanisław, Władysława, Jerzy, Zbigniew

10:00 Radoszyn – w intencji Mai, Alana, Mileny i Wiktorii w 1 r. chrztu św.

11:30 Skąpe – Pierwsza Komunia św. – msza dla dzieci i ich rodzin

17:00 Skąpe – Za Parafian

 

Poniedziałek – 10 sierpnia 2020 Biały Tydzień, św. Wawrzyniec

18:00 Skąpe – śp. Ewa KAPUSTA – od proboszcza

 

Wtorek – 11 sierpnia 2020 św. Klara

18:00 Radoszyn – Stefania, Hieronim GARBOWSCY

20:00 Darnawa – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 12 sierpnia 2020 Biały Tydzień

18:00 Skąpe – śp. Anna, Marian JAZIKOWSCY, Stefania, Szczepan CICHOWSCY

 

Czwartek – 13 sierpnia 2020 CZUWANIE FATIMSKIE

18:00 Radoszyn – Różaniec

18:45 Radoszyn – MSZA – śp. Janina, Władysław SOBIECHOWSCY

 

Piątek - 14 sierpnia 2020 Biały Tydzień

18:00 Skąpe – Msza wigilii wniebowzięcia NMP – intencja wolna

Sobota – 15 sierpnia 2020 Wniebowzięcie NMP

8:30 Darnawa – śp. Mieczysław, Janina, Lucyna, Grzegorz

10:00 Radoszyn – śp. Emilia, Józef, Janina DOBROŁOWICZ

11:30 Skąpe – śp. Janina, Marianna, Stanisława, Józef, Edward PROGA, Kazimiera WALUK

 

Niedziela – 16 sierpnia 2020 XX Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w intencji Bpa Stefana Regmunta

10:00 Radoszyn – w intencji Pawła, Justyny

11:30 Skąpe – śp. Katarzyna, Aleksander, Teresa

MSZE ŚWIĘTE – 2 – 9 VIII 2020

 

Niedziela – 2 sierpnia 2020 XVIII Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – W intencji Leokadii URBANOWICZ z okazji 91 r. urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Antonina, Bronisław, Roman STAŃCZYK

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – o trzeźwość w parafii i ojczyźnie

 

Poniedziałek – 3 sierpnia 2020

17:00 Skąpe – intencja wolna

20:00 Skąpe – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Wtorek – 4 sierpnia 2020 św. Jan Maria Vianney

17:00 Radoszyn – za dusze czyśćcowe

 

Środa – 5 sierpnia 2020

17:00 Skąpe – intencja wolna

 

Czwartek – 6 sierpnia 2020 Przemienienie Pańskie

17:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej

 

Piątek - 7 sierpnia 2020

17:00 Radoszyn – intencja wolna

Sobota – 8 sierpnia 2020 św. Dominik

12:00 Radoszyn – Pierwsza Komunia Kuby Tarnowskiego

16:30 Radoszyn – śp. Weronika DOBROŁOWICZ – 11 r.śm.

18:00 Skąpe – śp. Jarosław CZASNOJĆ – od proboszcza

 

Niedziela – 9 sierpnia 2020 XIX Niedziela w ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Stanisław, Władysława, Jerzy, Zbigniew

10:00 Radoszyn – w intencji Mai, Alana, Mileny i Wiktorii w 1 r. chrztu św.

11:30 Skąpe – Pierwsza Komunia św. – msza dla dzieci i ich rodzin

17:00 Skąpe – Za Parafian

MSZE ŚWIĘTE – 26 VII – 2 VIII 2020

 

Niedziela – 26 lipca 2020 XVII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – Za Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Józefa MARKISZ

11:30 Skąpe – w intencji Gabrysi z okazji 5 urodzin

Poniedziałek – 27 lipca 2020

18:00 Skąpe – W Anny i za jej rodzinę

20:00 Radoszyn – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 28 lipca 2020 św. Szabela Makhlufa

17:00 Radoszyn – śp. Emilia SKAŁBANIA

Środa – 29 lipca 2020 św. Marty

18:00 Skąpe – śp. Ks. Roman JAROSZ – Urodzony w 1956 r. w Gubinie, 9 czerwca 1987 r. przyjął święcenia kapłańskie w Lublinie z rąk Papieża Jana Pawła II. Ostatnio pracował w Nowej Soli. Zmarł 12 lipca br.. Pochowany został w Gubinie.

Czwartek – 30 lipca 2020 św. Piotra Chryzologa

18:00 Radoszyn – śp. Janina BURDA – 1 r.śm.

Piątek - 31 lipca 2020 św. Ignacego z Loyoli

18:00 Radoszyn – dziękczynno - błagalna

Sobota – 1 sierpnia 2020 św. Alfonsa Marii Liguoriego

15:15 Radoszyn – różaniec

16:00 Radoszyn – Msza św. – intencja wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi

17:30 Skąpe – różaniec

18:00 Skąpe – msza św. – śp. Jarosław CZASNOJĆ – od wszystkich uczestników pogrzebu – następna msza w jego intencji 8 sierpnia o 18:00 w Skąpem

Niedziela – 2 sierpnia 2020 XVIII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – W intencji Leokadii URBANOWICZ z okazji 91 r. urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Antonina, Bronisław, Roman STAŃCZYK

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – o trzeźwość w parafii i ojczyźnie

MSZE ŚWIĘTE – 19 - 26 VII 2020

 

Niedziela – 19 lipca 2020 XVI Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Paweł BOROWIK w roczn. śmierci

10:00 Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – 9 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Stanisława, Franciszek, Jan, Stanisław, Tadeusz, Edward z rodz. DĄBROWSKICH

 

Poniedziałek – 20 lipca 2020, bł. Czesława

8:00 Skąpe – W intencji Haliny Wysockiej

 

Wtorek – 21 lipca 2020

18:00 Radoszyn – dziękczynna za I Komunię Macieja i za Marcelka z okazji 3 urodzin

 

Środa – 22 lipca 2020 św. Marii Magdaleny

18:00 Skąpe – w intencji Kingi Czarnej i rodziców

20:00 Darnawa – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Czwartek – 23 lipca 2020 św. Brygidy

18:00 Skąpe – śp. Ewa KAPUSTA – od wszystkich uczestników pogrzebu

 

Piątek - 24 lipca 2020 św. Kingi

18:00 Radoszyn – śp. Alina GOŁUCH – 2 r.śm.

 

Sobota – 25 lipca 2020 św. Jakuba, św. Krzysztofa

17:00 Skąpe – w intencji Wiktorii z okazji 18 urodzin – od dziadka i babci

18:00 Skąpe – w intencji Błażeja z okazji urodzin i za Agatkę

 

Niedziela – 26 lipca 2020 XVII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – Za Parafian

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Józefa MARKISZ

11:30 Skąpe – w intencji Gabrysi z okazji 5 urodzin

MSZE ŚWIĘTE – 12 - 19 VII 2020

 

Niedziela – 12 lipca 2020 XV Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w pewnej intencji

10:00 Radoszyn – śp. Zofia, Benedykt, Stanisław STAŃCZYK

11:30 Skąpe – śp. Zbigniew, Wacław WINIKAJTIS

 

Poniedziałek – 13 lipca 2020

18:00 Radoszyn – CZUWANIE FATIMSKIE - różaniec i spowiedź

18:45 Radoszyn – MSZA ŚW. – śp. Stanisław STAŃCZYK

 

Wtorek – 14 lipca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Józef KASPRZAK – m-c po pogrzebie – od wszystkich uczestników pogrzebu

 

Środa – 15 lipca 2020 św. Bonawentury

18:00 Skąpe – w intencji Wandy i rodziny (z okazji urodzin)

 

Czwartek – 16 lipca 2020 NMP z góry Karmel

18:00 Darnawa – śp. Marian, Franciszka, Zuzanna

20:00 Skąpe – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Piątek - 17 lipca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Agnieszka CZAPLA

 

Sobota – 18 lipca 2020

11:00 Radoszyn – Pierwsza Komunia św. Macieja Gorsiaka

18:00 Skąpe – śp. Ryszard ŁOPUSZAŃSKI – 4 r.śm.

 

Niedziela – 19 lipca 2020 XVI Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Paweł BOROWIK w roczn. śmierci

10:00 Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – 9 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Stanisława, Franciszek, Jan, Stanisław, Tadeusz, Edward z rodz. DĄBROWSKICH

MSZE ŚWIĘTE – 5 - 12 VII 2020

 

Niedziela – 5 lipca 2020 XIV Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – za śp. babcię Stefanię, rodziców Scholastykę i Zbigniewa i siostry Mirosławę i Iwonę – od Tomasza i Romana

10:00 Radoszyn – śp. Rodzice i rodzeństwo z rodz. LECH i LECZNER

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP

 

Poniedziałek – 6 lipca 2020 bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

18:00 Skąpe – śp. Ewa KAPUSTA – od Urbanowiczów z dziećmi

19:00 Skąpe – nauka przed chrztem

 

Wtorek – 7 lipca 2020

Nie będzie mszy świetej

 

Środa – 8 lipca 2020

18:00 Skąpe – w intencji Bronisławy Pietkiewicz

20:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Czwartek – 9 lipca 2020

10:00 Darnawa – intencja wolna

 

Piątek - 10 lipca 2020

18:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Sobota – 11 lipca 2020

14:00 Darnawa – ślub Żanety Bubień i Mateusza Sierek

18:00 Skąpe – śp. Henryk SŁABY

 

Niedziela – 12 lipca 2020 XV Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – w pewnej intencji

10:00 Radoszyn – śp. Zofia, Benedykt, Stanisław STAŃCZYK

11:30 Skąpe – p. Zbigniew, Wacław WINIKAJTIS

MSZE ŚWIĘTE – 28 VI – 5 VII 2020

Niedziela – 28 czerwca 2020 XIII Niedzielaw c. r. liturg.

8:30 Darnawa – śp. Antonina, Józef, Stanisława

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Maria LENARTOWICZ

11:30 Skąpe – śp. Wiesław – 1 r.śm.

 

Poniedziałek – 29 czerwca 2020 św. ap. Piotra i Pawła

18:00 Skąpe – śp. Maria, Michał ŁOZIŃSCY

 

Wtorek – 30 czerwca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Józef KASPRZAK – od Bernardy Kasprzak

20:00 Darnawa – godzinna ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU

 

Środa – 1 lipca 2020

17:00 Skąpe – W intencji Haliny WYSOCKIEJ

18:00 Skąpe – spotkanie dla dzieci komunijnych i rodziców

 

Czwartek – 2 lipca 2020 I czwartek m-ca

18:00 Darnawa – INTENCJA Róży Różańcowej - wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP

 

Piątek - 3 lipca 2020 I piątek m-ca

18:00 Radoszyn – śp. Julianna, Józef, Tadeusz, Andrzej KASPRZAK

 

Sobota – 4 lipca 2020 I sobota m-ca

15:20 Radoszyn – RÓŻANIEC

16:00 Radoszyn – MSZA ŚW. – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP

17:30 Skape – RÓŻANIEC

18:00 Skąpe – MSZA ŚW. – śp. Zygmunt JANUSZKIEWICZ – 7 r.śm., Teofila, Franciszek, Janusz JANUSZKIEWICZ

 

Niedziela – 5 lipca 2020 XIV Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – za śp babcię Stefanię, rodziców Scholastyke i Zbigniewa i siostry Mirosławę i Iwonę – od Tomasza i Romana

10:00 Radoszyn – śp. Rodzice i rodzeństwo z rodz. LECH i LECZNER

11:30 Skąpe – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP

MSZE ŚWIĘTE – 21 – 28 VI 2020

Niedziela – 21 czerwca 2020 XII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Radoszyn – śp. Wanda, Stanisław DOBROŁOWICZ

10:00 Skąpe – śp. Jan, Michał

11:30 Darnawa – ODPUST KU CZCI ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

Poniedziałek – 22 czerwca 2020

17:00 Skąpe – w pewnej intencji

Wtorek – 23 czerwca 2020 Dzień Ojca

17:00 Radoszyn – śp. Adam, Zofia, Stanisława

18:00 Ołobok – próba do bierzmowania i spowiedź

Środa – 24 czerwca 2020 Narodzenie św. Jana Chrzciciela

18:00 Skąpe – śp. Janina SUM

Czwartek – 25 czerwca 2020

16:00 Darnawa – W intencji Piotra OLSZEWSKIEGO i rodziny – z okazji imienin

18:00 Ołobok – Bierzmowanie młodzieży naszej parafii

Piątek - 26 czerwca 2020

18:00 Radoszyn – O szczęśliwą operację wnuczki Mai

Sobota – 27 czerwca 2020 św. Cyryla Aleksandryjskiego

11:00 Radoszyn – chrzest Piotra Wawryka

18:00 Skąpe – W intencji Jana Kwolika

Niedziela – 28 czerwca 2020 XIII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Antonina, Józef, Stanisława

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Maria LENARTOWICZ

11:30 Skąpe – śp. Wiesław – 1 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE – 14 – 21 VI 2020

Niedziela – 14 czerwca 2020 XI Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Paweł, Maria, Paweł

10:00 Radoszyn – śp. Zofia, Andrzej, Leon DWORCZAK

11:30 Skąpe – śp. Maria CICHOWSKA – 20 r.śm. (po mszy procesja wokół kościoła)

Poniedziałek – 15 czerwca 2020 oktawa Bożego Ciała

18:00 Radoszyn  w intencji ósmoklasistów o pomyślność na egzaminach (po mszy procesja wokół kościoła)

Wtorek – 16 czerwca 2020 oktawa Bożego Ciała

18:00 Radoszyn – śp. Stefan KASPRZAK (po mszy procesja wokół kościoła)

Środa – 17 czerwca 2020 ŚW. Brata Alberta Chmielowskiego, oktawa Bożego Ciała

18:00 Skąpe – intencja wolna (po mszy procesja wokół kościoła)

Czwartek – 18 czerwca 2020 oktawa Bożego Ciała

18:00 Darnawa – Śp. Włodzimierz CZERWIŃSKI – 4 r.śm. (po mszy procesja wokół kościoła)

Piątek - 19 czerwca 2020 Najśw. Serca Pana Jezusa

18:00 Radoszyn – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana i Pawła

Sobota – 20 czerwca 2020 Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

18:00 Skąpe – śp. Józef SOKOŁOWSKI – z okazji urodzin

Niedziela – 21 czerwca 2020 XII Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Radoszyn – śp. Wanda, Stanisław DOBROŁOWICZ

10:00 Skąpe – śp. Jan, Michał

11:30 Darnawa – ODPUST KU CZCI ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

MSZE ŚWIĘTE – 7 – 14 VI 2020

 

Niedziela – 7 czerwca 2020 Najświętszej Trójcy

8:30 Darnawa – śp. Wiktoria, Stanisław, Zenon WŁODARCZAK

10:00 Radoszyn – W intencji Antosia z okazji pierwszych urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży – w intencji proboszcza z okazji imienin

15:00 Radoszyn – Pierwsza Komunia święta Borysa WASIAK

Poniedziałek – 8 czerwca 2020 Św. Jadwigi królowej

18:00 Skąpe – w intencji Dawida DROZDKA  z okazji urodzin

Wtorek – 9 czerwca 2020 św. Efrema

18:00 Radoszyn – w intencji Karola Dauksza z okazji imienin i za małżonkę

Środa – 10 czerwca 2020

18:00 Skąpe – śp. Ks. Grzegorz TULIGŁOWICZ – 6 r.śm.

Czwartek – 11 czerwca 2020 Boże Ciało

8:30 Darnawa – Śp. z rodz. BOCZKOWSKICH, Jan, Antonina, Helena, Józef, Mikołaj (po mszy procesja wokół kościoła)

10:00 Radoszyn – W intencji Darii, Martynki, Macieja, Marcelka, Huberta, Jasia i Zosi (po mszy procesja wokół kościoła)

11:30 Skąpe – dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodziny Cichowskich (po mszy procesja wokół kościoła)

Piątek - 12 czerwca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Krystyna MARZEC – m-c po pogrzebie – od wszystkich uczestników pogrzebu (po mszy procesja wokół kościoła)

Sobota – 13 czerwca 2020

10:00 Skąpe – chrzest Jana JEDOWSKIEGO

12:00 Radoszyn – msza pogrzebowa śp. Józefa KASPRZAKA

17:00 Skąpe  - śp. Mieczysław, Daniel RZEPKA i zmarli z rodziny (po mszy procesja wokół kościoła)

18:30 Radoszynróżaniec na początek CZUWANIA FATIMSKIEGO

19:00 Radoszyn – MSZA – śp. Antoni BRAJER – 8 r.śm., Klara WALCZYŃSKA, Czesław, Anastazja, Maria (po mszy procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej)

Niedziela – 14 czerwca 2020 XI Niedzielaw ciągu roku liturgicznego

8:30 Darnawa – śp. Paweł, Maria, Paweł

10:00 Radoszyn – śp. Zofia, Andrzej, Leon DWORCZAK

11:30 Skąpe – śp. Maria CICHOWSKA – 20 r.śm. (po mszy procesja wokół kościoła)

MSZE ŚWIĘTE – 31 V -7 VI 2020

 

Niedziela – 31 maja 2020 Zesłanie Ducha Świętego

8:30 Darnawa – śp. Jan, Teofil, Bronisława

10:00 Radoszyn – śp. Iwona DOBROŁOWICZ

11:30 Skąpe –  śp. Bronisława, Ferdynand BASZCZAK

Poniedziałek – 1 czerwca 2020 Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła

18:00 Skąpe – intencja wolna

Wtorek – 2 czerwca 2020

18:00 Radoszyn – dziękczynna za deszcz z prośbą o dalsze opady – od mieszkańców Radoszyna

Środa – 3 czerwca 2020

18:00 Skąpe – w intencji syna od mamy

Czwartek – 4 czerwca 2020 Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

18:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej – za proboszcza z okazji imienin

Piątek - 5 czerwca 2020 I piątek m-ca

18:00 Radoszyn – intencja Róży Różycowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Sobota – 6 czerwca 2020 – I sobota m-ca

12:00 Skąpe – chrzest Marietty Migdał

15:20 Radoszyn - różaniec

16:00 Radoszyn (msza niedzielna) – intencja wynagradzająca Najść. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny

17:30 Skąpe - różaniec

18:00 Skąpe – (msza niedzielna) – intencja wolna

Niedziela – 7 czerwca 2020 Najświętszej Trójcy

8:30 Darnawa – śp. Wiktoria, Stanisław, Zenon WŁODARCZAK

10:00 Radoszyn – W intencji Antosia z okazji pierwszych urodzin

11:30 Skąpe – intencja Róży – w intencji proboszcza z okazji imienin

15:00 Radoszyn – Pierwsza Komunia święta Borysa WASIAK

MSZE ŚWIĘTE – 24-31 maja 2020

 

Niedziela – 24 maja 2020 Wniebowstąpienie Pańskie

8:30 Darnawa – w intencji Maksymiliana z okazji 1 urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Eugeniusz OPĘCHOWSKI

11:30 Skąpe –  w intencji Karolinki z okazji 3. urodzin

Poniedziałek – 25 maja 2020

18:00 Skąpe – śp. Monika RADZIEWICZ – 4 r.śm.

Wtorek – 26 maja 2020 św. Flipa Neri

18:00 Radoszyn – w intencji Dawida z okazji urodzin

Środa – 27 maja 2020

18:00 Skąpe – w pewnej intencji

Czwartek – 28 maja 2020

18:00 Darnawa – w intencji proboszcza

Piątek - 29 maja 2020 św. Urszuli Ledóchowskiej

18:00 Radoszyn – intencja wolna

Sobota – 30 maja 2020

16:30 Radoszyn (msza niedzielna) – śp. Melania, Jan CZARNUSZEWICZ

18:00 Skąpe – (msza niedzielna) – w intencji Jana z okazji 18 urodzin

Niedziela – 31 maja 2020 Zesłanie Ducha Świętego

8:30 Darnawa – śp. Jan, Teofil, Bronisława

10:00 Radoszyn – śp. Iwona DOBROŁOWICZ

11:30 Skąpe –  śp. Bronisława, Ferdynand BASZCZAK

MSZE ŚWIĘTE – 17-24 maja 2020

VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020

8:30 Darnawa – śp. Józefa MARKISZ

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Jan LECH

11:30 Skąpe –  w intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, ich rodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie, ustanie epidemii i o dobre przygotowanie do Pierwszej Komunii św.

Poniedziałek – 18 maja 2020 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

18:00 Skąpe – o łaski Boże za przyczyną świętego Jana Pawła II, o błogosławieństwo dla rodzin ze Skąpego, Przetocznicy i Kaliszkowic, w pracy na roli i o deszcz

Wtorek – 19 maja 2020

18:00 Radoszyno łaski Boże za przyczyną świętego Jana Pawła II, o błogosławieństwo dla rodzin z Radoszyna, w pracy na roli i o deszcz

Środa – 20 maja 2020 św. Bernardyna ze Sieny

18:00 Darnawa – o łaski Boże za przyczyną świętego Jana Pawła II, o błogosławieństwo dla rodzin z Darnawy, w pracy na roli i o deszcz

Czwartek – 21 maja 2020

18:00 Skąpe – w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci ze Skąpego

Piątek - 22 maja 2020

18:00 Radoszyn – w intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Sobota – 23 maja 2020

15:00 Skąpe (msza niedzielna) – w intencji Eryka WISZ z okazji chrztu świętego i za rodzinę

18:00 Skąpe – (msza niedzielna) – w intencji Parafian

Niedziela – 24 maja 2020 Wniebowstąpienie Pańskie

8:30 Darnawa – w intencji Maksymiliana z okazji 1 urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Eugeniusz OPĘCHOWSKI

11:30 Skąpe –  w intencji Karolinki z okazji 3. urodzin

MSZE ŚWIĘTE – 10-17 maja 2020

 

V Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2020

8:30 Darnawa – śp. Łukasz BUBIEŃ – 2 r.śm.

10:00 Radoszyn – W intencji Waldemara z okazji 60 urodzin i za całą rodzinę dzieci, wnuki, żonę

11:30 Skąpe –  śp. Zbigniew – 2 r.śm.

Poniedziałek – 11 maja 2020

Nie będzie mszy świętej

Wtorek – 12 maja 2020

18:00 Radoszyn – śp. Krystyna MARZEC – od Róży Różańcowej

Środa – 13 maja 2020 CZUWANIE FATIMSKIE, Najśw. Maryi Panny Fatimskiej

18:00 Radoszyn – różaniec i okazja do spowiedzi

18:30 Radoszyn – Msza św. za śp. Jana TELENGĘ, po mszy procesja z figurką Matki Bożej

Czwartek – 14 maja 2020 św. Macieja apostoła

18:00 Darnawa – śp. Stanisława, Stanisław WŁODARCZAK

Piątek - 15 maja 2020

18:00 Radoszyn – w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Sobota – 16 maja 2020

16:30 Radoszyn (msza niedzielna) – śp. Bronisława, Marian, Grzegorz

17:15 Radoszyn – (msza niedzielna) - śp. Bogusław GAŁEK – 14 r.śm. – po tej mszy litania

VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020

8:30 Darnawa – śp. Józefa MARKISZ

10:00 Radoszyn – śp. Józef, Jan LECH

11:30 Skąpe –  w intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, ich rodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie, ustanie epidemii i o dobre przygotowanie do Pierwszej Komunii św.

MSZE ŚWIĘTE – 3-10 maja 2020

 

IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020

8:30 Darnawaśp. Jan TELENGA – 3 r.śm.

10:00 Radoszyn – śp. Władysław SKURZYŃSKI – 22 r.śm.

11:30 Skąpe  śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – intencja Róży Różańcowej i rodziny Derkacz

Poniedziałek – 4 maja 2020 św. Floriana, patrona strażaków

18:00 Skąpeśp. Franciszek PRUS

Wtorek – 5 maja 2020 św. Stanisława Kazimierczyka

Nie będzie mszy św.

Środa – 6 maja 2020 świętych Apostołów Filipa i Jakuba

18:00 Skąpe – śp. Maria RACZKOWSKA – od rodz. URBANOWICZ

Czwartek – 7 maja 2020

18:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej - z prośbą do Pana Boga i Matki Bożej o uratowanie przed klęską suszy

Piątek - 8 maja 2020 św. Stanisława biskupa i męczennika

18:00 Radoszyn – w intencji Stanisławy Kuriata z okazji imienin i urodzin – dziękczynna z prośbą o dalsze łaski Boże dla jubilatki i jej rodziny

Sobota – 9 maja 2020

18:00 Skąpe (msza niedzielna) – w intencji Stanisławy ŁOZIŃSKIEJ z okazji imienin (po mszy litania)

V Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2020

8:30 Darnawaśp. Łukasz BUBIEŃ – 2 r.śm.

10:00 Radoszyn – W INTENCJI Waldemara z okazji 60 urodzin i za całą rodzinę dzieci, wnuki, żonę

11:30 Skąpe  śp. Zbigniew – 2 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE – 26.04.-3.05.2020

 

III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020

8:30 Darnawadziękczynna

10:00 Radoszyn – śp. Anastazja, Michał SZUSTER

11:30 Skąpe  śp. Stefania, Stanisław WAŚKO – od syna i córki z rodzinami

Poniedziałek – 27 kwietnia 2020

18:00 Skąpeśp. Danuta, Józef LECH

Wtorek – 28 kwietnia 2020 św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

18:00 Skąpe – śp. Maria RACZKOWSKA – od rodziny CICHOWSKICH

Środa – 29 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – w intencji mamy z okazji urodzin

Czwartek – 30 kwietnia 2020 św. Piusa V

18:00 Darnawa – w intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Piątek - 1 maja 2020 św. Józefa Rzemieślnika

18:00 Radoszyno deszcz

Sobota – 2 maja 2020 uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

15:30 Radoszyn – różaniec

16:00 Radoszyn (msza niedzielna) – intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najść. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Matki Bożej za zniewagi i bluźnierstwa (po mszy litania)

17:30 Skąpe - różaniec

18:00 Skąpe (msza niedzielna) – śp. Katarzyna – 10 r.śm., Jan (po mszy litania)

IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020

8:30 Darnawaśp. Jan TELENGA – 3 r.śm.

10:00 Radoszyn – śp. Władysław SKURZYŃSKI – 22 r.śm.

11:30 Skąpe  śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – intencja Róży Różańcowej i rodziny Derkacz

MSZE ŚWIĘTE - 19-26 kwietnia 2020

 

II Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia 19 kwietnia

8:30 Darnawaśp. Marian, Władysława, Jadwiga, Halina RUTKOWSCY -od Teresy i Ewy

10:00 Radoszyn – śp. Stanisława KASPRZAK i zmarli z rodziny

11:30 Skąpe  śp. Józef SOKOŁOWSKI – od szwagierki Wandy z mężem i dziećmi

Poniedziałek – 20 kwietnia 2020

18:00 Skąpew intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Wtorek – 21 kwietnia 2020

18:00 Radoszyn – za zmarłych z rodziny TUMIELEWICZ

Środa – 22 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – dziękczynna za lata życia małżeńskiego Jadwigi i Stanisława

Czwartek – 23 kwietnia 2020 św. Wojciecha biskupa i męczennika

18:00 Darnawa – od uczestników Nowenny Pompejańskiej – dziękczynna za otrzymane Boże łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej

Piątek - 24 kwietnia 2020

18:00 Radoszynod uczestników Nowenny Pompejańskiej – dziękczynna za otrzymane Boże łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej

Sobota – 25 kwietnia 2020 św. Marka Ewangelisty

16:30 Radoszyn (msza niedzielna) – śp. Aleksander, Elżbieta CIESIELKIEWICZ

18:00 Skąpe (msza niedzielna) – od uczestników Nowenny Pompejańskiej – dziękczynna za otrzymane Boże łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej

III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020

8:30 Darnawadziękczynna

10:00 Radoszyn – śp. Anastazja, Michał SZUSTER

11:30 Skąpe  śp. Stefania, Stanisław WAŚKO – od syna i córki z rodzinami

MSZE ŚWIĘTE - 12-19 kwietnia 2020

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

 

Niedziela Wielkanocna – 12 kwietnia 2020

8:30 Darnawa – W intencji Kacpra TYC z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – W intencji Wiesławy SKURZYŃSKIEJ z okazji urodzin

11:30 Skąpe –  śp. Józef SOKOŁOWSKI – od Pauliny i Karola Polak

17:00 Skąpe – w intencji parafian

Poniedziałek Wielkanocny – 13 kwietnia 2020

8:30 Darnawa – W intencji Lidii z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Czesław STAŃCZYK – 10 r.śm., Regina STAŃCZYK, Czesław MARSZAŁ

11:30 Skąpe –  śp. Stefania, Michał WISZ, Anna, Józef ZWĘGRODZCCY

17:00 Skąpe – w intencji parafian

Wtorek w oktawie Wielkanocy 14 kwietnia 2020

18:00 Radoszyn – intencja wolna

Środa w oktawie Wielkanocy 15 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – intencja wolna

Czwartek w oktawie Wielkanocy 16 kwietnia 2020

18:00 Darnawa – w intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Piątek w oktawie Wielkanocy - 17 kwietnia 2020

18:00 Radoszyn – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci pw. Św. Rity z Radoszyna

Sobota w oktawie Wielkanocy – 18 kwietnia 2020

12:00 Radoszyn – śp. Waleria, Władysław PIETRYKOWSCY, Jan, Danuta DOMAREDZCCY

16:30 Radoszyn - śp. Zygmunt DOBROŁOWICZ - 12 r.śm.

18:00 Skąpe (msza niedzielna) - śp. Witold URBANOWICZ - 10 r.śm.

II Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia 19 kwietnia

8:30 Darnawa – śp. Marian, Władysława, Jadwiga, Halina RUTKOWSCY -od Teresy i Ewy

10:00 Radoszyn śp. Stanisława KASPRZAK i zmarli z rodziny

11:30 Skąpe –  śp. Józef SOKOŁOWSKI – od szwagierki Wandy z mężem i dziećmi

MSZE ŚWIĘTE - 5-13 kwietnia 2020

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

 

Niedziela – 5 kwietnia 2019 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8:30 Darnawaśp. Zofia, Kazimierz, Zbigniew TATARYNOWICZ

10:00 Radoszyn – śp. Marianna WOŹNIAK – 4 r.śm.

11:30 Skąpe  śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – od Róży Różańcowej

16:00 Skąpe – w intencji Stefanii i Eugeniusza KLIMCZYK z okazji 52 rocznicy ślubu

Wielki Poniedziałek – 6 kwietnia 2020 

18:00 Darnawa – w intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Wielki Wtorek – 7 kwietnia 2020

18:00 Radoszyn – intencja wolna

Wielka Środa – 8 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – intencja wolna

Wielki Czwartek – 9 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – dziękczynna za dar kapłaństwa wszystkich kapłanów naszej parafii (drzwi kościoła zamknięte)

Wielki Piątek 10 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – Liturgia Męki Pańskiej (drzwi kościoła zamknięte)

Wielka Sobota – 11 kwietnia 2020

21:15 Skąpe – Msza św. Wigilii Paschalnej – śp. Bożena STUENEBECHER (drzwi kościoła zamknięte)

Niedziela Wielkanocna – 12 kwietnia 2020

8:30 DarnawaW intencji Kacpra TYC z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – W intencji Wiesławy SKURZYŃSKIEJ z okazji urodzin

11:30 Skąpe  śp. Józef SOKOŁOWSKI – od Pauliny i Karola Polak

17:00 Skąpe – w intencji parafian

Poniedziałek Wielkanocny – 13 kwietnia 2020

8:30 DarnawaW intencji Lidii z okazji urodzin

10:00 Radoszyn – śp. Czesław STAŃCZYK – 10 r.śm., Regina STAŃCZYK, Czesław MARSZAŁ

11:30 Skąpe  śp. Stefania, Michał WISZ, Anna, Józef ZWĘGRODZCCY

17:00 Skąpe – w intencji parafian

MSZE ŚWIĘTE 29 marca do 5 kwietnia 2020

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

 

Niedziela – 29 marca 2019 V niedziela W.Postu

8:30 Darnawaw intencji Bożeny i Erwina DIMKE z okazji 37 rocznicy ślubu

10:00 – Radoszyn – śp. Kazimiera, Józef CZRNUSZEWICZ

11:30 – Skąpe  w intencji Kamila DROZDKA z okazji urodzin

Poniedziałek – 30 marca 2020 

18:00 Skąpe – śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – od parafian ze Skąpego

Wtorek – 31 marca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – od parafian z Radoszyna

Środa – 1 kwietnia 2020

18:00 Skąpe – w intencji dotkniętych pandemią, o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli

Czwartek – 2 kwietnia 2020 – rocznica śmierci Jana Pawła II (2005)

18:00 Darnawa – Intencja Róży Różańcowej

Piątek 3 kwietnia 2020

18:00 Radoszyn – śp. Adam PIOTROWSKI – m-c po śmierci – od wszystkich uczestników pogrzebu

Sobota – 4 kwietnia 2020

15:30 Radoszyn – RÓŻANIEC

16:00 Radoszyn – MSZA – Intencja Róży Różańcowej – o Boże miłosierdzie i wstawiennictwo Matki Bozej za całym światem, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla proboszcza i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17:30 Skąpe – RÓŻANIEC

18:00 Skąpe – MSZA – w intencji Jakuba KASPRZYCKIEGO z okazji urodzin

Niedziela – 5 kwietnia 2019 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8:30 Darnawaśp. Zofia, Kazimierz, Zbigniew TATARYNOWICZ

10:00 Radoszyn – śp. Marianna WOŹNIAK – 4 r.śm.

11:30 Skąpe  śp. Zbigniew CIESZKOWSKI – od Róży Różańcowej

16:00 Skąpe – w intencji Stefanii i Eugeniusza KLIMCZYK z okazji 52 rocznicy ślubu

MSZE ŚWIĘTE 22 do 29 marca 2020

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

Niedziela – 22 marca 2019 IV niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawaśp. Stefan BOROWICZ – 20 r.śm., Maria BOROWICZ – 2 r.śm., Andrzej BOROWICZ – 1 r.śm.

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – śp. Beata ŁOPACKA, Józef CHABINIAK – 15 r.śm.

11:15 SkąpeGorzkie Żale

11:30 – Skąpe  śp. Stanisława, Michał i zmarli z rodziny

Poniedziałek – 23 marca 2020 

17:00 Skąpe – śp. Maria, Wincenty PROGA

Wtorek – 24 marca 2020

17:00 Radoszyn – intencja wolna

Środa – 25 marca 2020 Zwiastowanie Pańskie, Dzień Świętości Życia

9:00 Skąpe – intencja wolna

Czwartek – 26 marca 2020

16:00 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA

16:30 Darnawa – Msza – śp. Ks. Zbigniew CIESZKOWSKI – od parafian z Darnawy (m-c po pogrzebie)

17:15 Radoszyn – Msza – śp. Bogdan, Kazimierz – 3 r.śm.

18:30 Skąpe – Msza śp. Wiktoria, Józef, Zbigniew

Piątek 27 marca 2020

17:00 Radoszyn – śp. Jan WĘCZKOWSKI

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA

18:30 Skąpe - DROGA KRZYŻOWA i Komunia św.

Sobota – 28 marca 2020

12:00 Radoszyn – śp. Grzegorz GABRUK

15:30 Radoszyn – w intencji wnuczki Michaliny

17:00 Skąpe – Za Parafian

Niedziela – 29 marca 2019 V niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawaw intencji Bożeny i Erwina DIMKE z okazji 37 rocznicy ślubu

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – śp. Kazimiera, Józef CZRNUSZEWICZ

11:15 SkąpeGorzkie Żale

11:30 – Skąpe  w intencji Kamila DROZDKA z okazji urodzin

MSZE ŚWIĘTE 15 do 22 marca 2020

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

Niedziela – 15 marca 2019 III niedziela W.Postu – REKOLEKCJE PARAFIALNE ODWOŁANE

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawa – śp. Józef, Józefa MARKISZ

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – w intencji Krystyny SAMULSKIEJ z okazji imienin – od Pawła Dobrołowicza

11:15 Skąpe – Gorzkie Żale

11:30 – Skąpe –  śp. Jarosław, Antoni, Anna, Paweł, Bożena WISZ

17:00 Skąpe – Nowenna Pompejańska i spowiedź

Poniedziałek – 16 marca 2020 

16:30 Darnawa – śp. Antonina, Józef, Stanisława

17:30 Skąpe – śp. Zmarli z rodzin CERKOWNIAK i LEŚNIEWSKICH

Wtorek – 17 marca 2020 DZIEŃ SPOWIEDZI

16:15 Darnawa – spowiedź

16:30 Darnawa – Msza – śp. Paweł, Maria, Paweł

16:50 Radoszyn - spowiedź

17:30 Radoszyn – Msza – śp. Józef, Maria BRANKOWSCY

18:30 Skąpe - spowiedź

Środa – 18 marca 2020

17:00 Skąpe – w intencji Krystyny KWOLIK

Czwartek – 19 marca 2020 św. Józefa

17:00 Darnawa – śp. Józef WYSOCKI

17:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA

Piątek 20 marca 2020

17:00 Radoszyn – śp. Wiesław BOGUSZ – 1 r.śm.

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA

18:30 Skąpe - DROGA KRZYŻOWA i Komunia św.

Sobota – 21 marca 2020

15:30 Radoszyn – śp. Sabina CIESIELKIEWICZ – 4 r.śm.

17:00 Skąpe – w intencji Barbary DERKACZ

Niedziela – 22 marca 2019 IV niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawa – śp. Stefan BOROWICZ – 20 r.śm., Maria BOROWICZ – 2 r.śm., Andrzej BOROWICZ – 1 r.śm.

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – sp. Beata ŁOPACKA, Józef CHABINIAK – 15 r.śm.

11:15 SkąpeGorzkie Żale

11:30 – Skąpe –  śp. Stanisława, Michał i zmarli z rodziny

 

MSZE ŚWIĘTE 8 do 15 marca 2020

 

Codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

 

Niedziela – 8 marca 2019 II niedziela W.Postu

 

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

 

8:30 Darnawaśp. Leonarda BORKOWSKA

 

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

 

10:00 – Radoszyn – śp. Wanda DOBROŁOWICZ – 2 r.śm.

 

11:30 – Skąpe śp. Michał – 7 r.śm.

 

17:00 Skąpe – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

Poniedziałek – 9 marca 2020  

 

17:00 Skąpe – w intencji dzieci i rodziców Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci ze Skąpego

 

Wtorek – 10 marca 2020

 

17:00 Radoszyn – za dusze czyśćcowe

 

Środa – 11 marca 2020

 

16:30 Skąpe – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

 

17:00 Skąpe – śp. Witold URBANOWICZ

 

Czwartek – 12 marca 2020

 

16:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

 

17:00 Darnawa – śp. Zofia i Henryk KOTWICA

 

17:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

 

Piątek 13 marca 2020

 

16:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

 

17:00 Radoszyn – śp. Stanisława, Zenon KANIEWSCY

 

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży i dorosłych

 

18:30 Skąpe - DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży i dorosłych

 

Sobota – 14 marca 2020

 

15:30 Radoszyn – śp. Ryszard KASPRZAK

 

17:00 Skąpe – śp. Jan, Jadwiga, Franciszka, Emilia, Jan

 

Niedziela – 15 marca 2019 III niedziela W.Postu – rozpoczęcie REKOLEKCJI PARAFIALNYCH

 

8:30 Darnawaśp. Józef, Józefa MARKISZ

 

10:00 – Radoszyn – w intencji Krystyny SAMULSKIEJ z okazji imienin – od Pawła Dobrołowicza

 

11:30 – Skąpe śp. Jarosław, Antoni, Anna, Paweł, Bożena WISZ

 

16:00 Darnawa – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

17:00 Radoszyn – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

18:00 Skąpe – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

MSZE ŚWIĘTE – 1 do 8 marca 2020

Od poniedziałku codziennie o 20:00 w każdym kościele Nowenna Pompejańska

Niedziela – 1 marca 2019 I niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawaw intencji Romana, Ireny, Romana i Andrzeja o Boże błogosławieństwo, łaskę nawrócenia i świętości

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – śp. Marianna SMAGUR

11:30 – Skąpe intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi

16:00 Skąpe – spotkanie w kościele - dzieci komunijne i rodzice

17:00 Skąpe – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

Poniedziałek – 2 marca 2020  

17:00 Skąpe – śp. ks. Zbigniew CIESZKOWSKI

Wtorek – 3 marca 2020

18:00 Radoszyn – śp. Jadwiga GRUSZKA – 9 r.śm., Stefan GRUSZKA – 5 r.śm., Janusz JANUSZKIEWICZ – 1 r.śm.

Środa – 4 marca 2020

16:30 Skąpe – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Skąpe – intencja wolna

Czwartek – 5 marca 2020

16:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Darnawa - intencja Róży Różańcowej – o dobre owoce rekolekcji parafialnych

17:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Piątek 6 marca 2020 – odwiedziny chorych w domach

16:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Radoszyn – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży i dorosłych

18:30 Skąpe - DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży i dorosłych

Sobota – 7 marca 2020

14:30 Radoszyn – RÓŻANIEC

15:00 Radoszyn – intencja Róży Różańcowej – o dobre owoce rekolekcji parafialnych i nawrócenie grzeszników

16:30 Skąpe - RÓŻANIEC

17:00 Skąpe – śp. Wojciech, Walentyna, Kazimierz JAWORSCY

Niedziela – 8 marca 2019 I niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawaśp. Leonarda BORKOWSKA

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – śp. Wanda DOBROŁOWICZ – 2 r.śm.

11:30 – Skąpe p. Michał – 7 r.śm.

17:00 Skąpe – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

MSZE ŚWIĘTE 23 lutego – 1 marca 2020

Niedziela – 23 lutego 2019 VII n. w ciągu roku

8:30 – Darnawaw intencji Marii ŁYCZAK o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – W intencji Lenki z okazji 11 urodzin

11:30 – Skąpe W intencji Lenki z okazji 8 urodzin

Poniedziałek – 24 lutego 2020  

Nie będzie Mszy św.

Wtorek – 25 lutego 2020

17:00 Radoszyn – w intencji wnuków Szymona, Antoniego i Huberta

19:00 Skąpe – adoracja Najświętszego Sakramentu

Środa – 26 lutego 2020 ŚRODA POPIELCOWA

16:00 – Darnawa – w intencji rodziny MARKISZ  o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i o dobre przygotowanie do Wielkanocy

17:30 Radoszyn – śp. Stefania, Edmund SIEREK

19:00 Skąpe – śp. Jan MACIEJEWICZ – 30 R.ŚM., Katarzyna MACIEJEWICZ, Jarosław WISZ

Czwartek – 27 lutego 2020

16:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Darnawa - intencja wolna

17:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Piątek 28 lutego 2020

16:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Radoszyn – śp. Anna, Hilary GARBOWSCY, Paulina, Wojciech LECH i zmarli z tych rodzin

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży i dorosłych

Sobota – 29 lutego 2020

16:30 Skąpe - DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

17:00 Skąpe – śp. Antoni, Leokadia, Kazimierz, Apolonia, Michał

Niedziela – 1 marca 2019 I niedziela W.Postu

8:15 Darnawa – Gorzkie Żale

8:30 Darnawaw intencji Romana, Ireny, Romana i Andrzeja o Boże błogosławieństwo, łaskę nawrócenia i świętości

9:45 Radoszyn – Gorzkie Żale

10:00 – Radoszyn – śp. Marianna SMAGUR

11:30 – Skąpe intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi

16:00 Skąpe – spotkanie dzieci komunijne i rodzice

17:00 Skąpe – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

MSZE ŚWIĘTE 23 lutego – 1 marca 2020

 

Niedziela – 23 lutego 2019 VII n. w ciągu roku

8:30 – Darnawaw intencji Marii ŁYCZAK o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – W intencji Lenki z okazji 11 urodzin

11:30 – Skąpe W intencji Lenki z okazji 8 urodzin

Poniedziałek – 24 lutego 2020  

Nie będzie Mszy św.

Wtorek – 25 lutego 2020

17:00 Radoszynintencja wolna

Środa – 26 lutego 2020 ŚRODA POPIELCOWA

16:00 – Darnawa – w intencji rodziny MARKISZ  o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i o dobre przygotowanie do Wielkanocy

17:00 Radoszyn – śp. Stefania, Edmund SIEREK

19:00 Skąpe – śp. Jan MACIEJEWICZ – 30 R.ŚM., Katarzyna MACIEJEWICZ, Jarosław WISZ

Czwartek – 27 lutego 2020

17:00 Darnawa - intencja wolna

17:30 Darnawa – DROGA KRZYŻOWA

Piątek 28 lutego 2020

17:00 Radoszynintencja wolna

17:30 Radoszyn – DROGA KRZYŻOWA

Sobota – 29 lutego 2020

15:30 Radoszyn – intencja wolna

17:00 Skąpe – śp. Antoni, Leokadia, Kazimierz, Apolonia, Michał

Niedziela – 1 marca 2019 VII n. w ciągu roku

8:30 – Darnawaw intencji Romana, Ireny, Romana i Andrzeja o Boże błogosławieństwo, łaskę nawrócenia i świętości

10:00 – Radoszyn – śp. Marianna SMAGUR

11:30 – Skąpe intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi

MSZE ŚWIĘTE 16-23 lutego 2020

 

Niedziela – 16 lutego 2019 VI n. w ciągu roku

8:30 Darnawaśp. Katarzyna SIKORA

10:00 Radoszyn – śp. Stanisława, Piotr MUSIK

10:00 Radoszyn – w intencji pozytywnego rozwiązania kwestii szkół w naszej gminie

11:30 – Skąpe – śp. Krzysztof CZERWIŃSKI – 19 r.śm.

Poniedziałek – 17 lutego 2020  

10:00 Skąpe – w pewnej intencji

17:00 Skąpe – śp. Waldemar, Anna, Jan UCHMAN

19:00 Radoszyn – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 18 lutego 2020

17:00 Radoszyn – za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Środa – 19 lutego 2020

17:00 Skąpe – śp. Roman, Zofia, Stefan POŁUBIŃSCY

19:00 Darnawa - Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czwartek – 20 lutego 2020 św. Hiacynty i Franciszka Marto

17:00 Darnawa - sp.Miroslaw Piasecki w 1 r.śm.

19:00 Skąpe - Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek 21 lutego 2020

19:00 Radoszyn – spotkanie klas ósmych i Komunia św.

Sobota – 22 lutego 2020 katedry  św. Piotra

15:30 Radoszyn – w intencji Macieja GORSIAK z okazji urodzin

17:00 Skąpe – w intencji Ryszarda BOSY z okazji urodzin

Niedziela – 23 lutego 2019 VII n. w ciągu roku

8:30 – Darnawaw intencji Marii ŁYCZAK o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – W intencji Lenki z okazji 11 urodzin

11:30 – Skąpe W intencji Lenki z okazji 8 urodzin

Niedziela – 9 lutego 2019 V n. w ciągu roku

8:30 – DarnawaW intencji Renaty i Ryszarda JANIK w 20 r. ślubu

10:00 – Radoszyn – śp. Marianna, Marcin KĘDZIOR, Józef, Marianna KAROLAK

11:30 – Skąpe – śp. Witold URBANOWICZ – 10 r.śm.

Poniedziałek – 10 lutego 2020 św. Scholastyki

17:00 Skąpe – śp. Krystyna HOPPEN – od sąsiadów z Zielonej Góry

19:30 Radoszyn – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 11 lutego 2020 Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

17:00 Radoszyn – Msza z Namaszczeniem Chorych – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

Środa – 12 lutego 2020

17:00 Skąpe – Msza z Namaszczeniem Chorych - intencja wolna

19:30 Darnawa - Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czwartek – 13 lutego 2020

17:00 Darnawa - Msza z Namaszczeniem Chorych - intencja wolna

19:30 Skąpe - Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek 14 lutego 2020  świętych Cyryla i Metodego

17:00 Radoszyn – śp. Zofia, Rudolf, Henryk MAŚLANKA, Otylia FAJKIS

19:00 Skąpe – klasy siódme

Sobota – 15 lutego 2020

17:00 Skąpe – śp. Daniel, Mieczysław RZEPKA

15:30 Radoszyn – śp. Zygfryd, Dariusz KONDRITZ, Wincenty, Stanisława, Eugeniusz, Józef, Andrzej, Ryszard, Stanisław KUSTER, Halina KOŚCIUK

Niedziela – 16 lutego 2019 VI n. w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Katarzyna SIKORA

10:00 – Radoszyn – śp. Stanisława, Piotr MUSIK

11:30 – Skąpe – śp. Krzysztof CZERWIŃSKI – 19 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE 2-9 lutego 2020

 

 

Niedziela – 2 lutego 2019Święto Ofiarowania Pańskiego

8:30 – DarnawaW int. mamy Janiny, dzieci: Klaudii, Kasi, Emilki, Fabiana

10:00 – Radoszyn – śp. Anna, Andrzej SATANOWSCY

11:30 – Skąpe – intencja Róży Różańcowej – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Poniedziałek – 3 lutego 2020 św. Błażeja

9:00 Skąpe – Za Parafian

Wtorek – 4 lutego 2020

9:00 Radoszyn – intencja wolna

Środa – 5 lutego 2020 św. Agaty

9:00 Skąpe – intencja wolna

Czwartek – 6 lutego 2020 pierwszy czwartek miesiąca

17:00 Darnawa - Intencja Róży Różańcowej – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Darnawy

Piątek 7 lutego 2020  pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych

17:00 Radoszyn – o łaskę wiary i Boże błogosławieństwo w rodzinie

Sobota – 8 lutego 2020

15:30 Radoszyn – śp. Tadeusz WARNO i Zmarli z rodziny

17:00 Skąpe – śp. Krystyna HOPPEN – m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu

Niedziela – 9 lutego 2019 V n. w ciągu roku

8:30 – DarnawaW intencji Renaty i Ryszarda JANIK w 20 r. ślubu

10:00 – Radoszyn – śp. Marianna, Marcin KĘDZIOR, Józef, Marianna KAROLAK

11:30 – Skąpe – śp. Witold URBANOWICZ – 10 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE 26.01.-1.02.2020

 

 

Niedziela – 26 stycznia 2019 III Niedziela w ciągu roku

8:30 – DarnawaW int. Karoliny z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. śp. Zofia, Zdzisław FIJAŁKOWSCY – 10 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Roman CZASNOJĆ – 1 r.śm.

16:00 Radoszyn – śp. Czesław WOŹNIAK – 1 r.śm., Bronisława WOŹNIAK, Katarzyna OKIŃCZYC

Poniedziałek – 27 stycznia 2020

nie będzie Mszy św.

Wtorek – 28 stycznia 2020

nie będzie Mszy św.

Środa – 29 stycznia 2020

nie będzie Mszy św.

Czwartek – 30 stycznia 2020

nie będzie Mszy św.

Piątek 31 stycznia 2020  

17:00 Radoszyn – śp. Teresa, Czesław PECYNA i za wszystkie dusze czyśćcowe potrzebujące pomocy

Sobota – 1 lutego 2020 PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

15:00 Radoszyn – modlitwa różańcowa

15:30 Radoszyn – MSZA – Intencja Róży Różańcowej – za ojczyznę i o trzeźwość w narodzie

16:30 Skąpe – modlitwa różańcowa

17:00 Skąpe – ŚP. Józef SOKOŁOWSKI – od Dariusza i Ewy z rodziną

Niedziela – 2 lutego 2019Święto Ofiarowania Pańskiego

8:30 – DarnawaW int. mamy Janiny, dzieci: Klaudii, Kasi, Emilki, Fabiana

10:00 – Radoszyn – śp. Anna, Andrzej SATANOWSCY

11:30 – Skąpe – intencja Róży Różańcowej – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

MSZE ŚWIĘTE 19-26 stycznia 2020

 

 

Niedziela – 19 stycznia 2019 II Niedziela w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Marian RUTKOWSKI – 1 r.śm.

10:00 – Radoszyn – śp. Małgorzata, Alina, Waldemar, Ryszard, Feliks KRÓLIKOWSCY

11:30 – Skąpe – śp. Helena CZERWIŃSKA – 1 r.śm.

 

Poniedziałek – 20 stycznia 2020

Nie będzie Mszy św.

Wtorek – 21 stycznia 2020 św. Agnieszki, Dzień Babci

9:00 Radoszyn – o dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa i łaskę wiary

Środa – 22 stycznia 2020 Dzień Dziadka

9:00 Skąpe – śp. Wilhelm Pluta – 34 r.śm.

Czwartek – 23 stycznia 2020

9:00 Darnawa – intencja wolna

Piątek 24 stycznia 2020  

9:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Sobota – 25 stycznia 2020

15:30 Radoszyn – śp. Helena TURKIEWICZ – 23 r.śm

17:00 Skąpe – W intencji Jakuba i Ireneusza z okazji urodzin

 

Niedziela – 26 stycznia 2019 III Niedziela w ciągu roku

8:30 – DarnawaW int. Karoliny z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. Zofia, Zdzisław FIJAŁKOWSCY – 10 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Roman CZASNOJĆ – 1 r.śm

16:00 Radoszyn – śp. Czesław WOŹNIAK – 1 r.śm., Bronisława WOŹNIAK, Katarzyna OKIŃCZYC

MSZE ŚWIĘTE 12-19 stycznia 2020

 

 

Niedziela – 12 stycznia 2019 Niedziela Chrztu Pańskiego

8:30 – Darnawaw intencji Stefanii z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY

11:30 – Skąpe – śp. z rodzin CIEPLICKICH, NOWALOWSKICH, UCHMANÓW

 

Poniedziałek – 13 stycznia 2020

9:00 Skąpe – intencja wolna

Wtorek – 14 stycznia 2020

9:00 Radoszyn – o łaskę wiary

Środa – 15 stycznia 2020

---

Czwartek – 16 stycznia 2020

17:00 Darnawa – intencja wolna

Piątek 17 stycznia 2020  

9:00 Radoszyn – śp. rodzice: Bronisława, Władysław MUSIK

 

Sobota – 18 stycznia 2020

15:30 Radoszyn – śp. Julia, Marcin, Jan z rodz. MATUS

17:00 Skąpe – śp. Jarosław WISZ – 2 r.śm.

 

Niedziela – 19 stycznia 2019 II Niedziela w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Marian RUTKOWSKI – 1 r.śm.

10:00 – Radoszyn – śp. Małgorzata, Alina, Waldemar, Ryszard, Feliks KRÓLIKOWSCY

11:30 – Skąpe – śp. Helena CZERWIŃSKA – 1 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE 5-12 stycznia 2020

 

 

Niedziela – 5 stycznia 2019 II niedziela po Narodzeniu Pańskim

8:30 – Darnawaw intencji Róży Różańcowej i ich rodzin

10:00 – Radoszyn – w intencji Wiktora Łabędzkiego z okazji urodzin

11:30 – Skąpe – o pokój na świecie, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla papieży Franciszka i Benedykta XVI

16:00 Radoszyn – śp. Tomasz FORTUŃSKI – m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu

 

Poniedziałek – 6 stycznia 2020Trzech Króli

8:30 Darnawa – śp. rodzice Jadwiga, Czesław OLSZEWSCY

10:00 Radoszyn – śp. Marek – 3 r.śm.

11:30 Skąpe – śp. Melania, Jan CZARNUSZEWICZ

17:00 Skąpe – wspólne kolędowanie w kościele

Wtorek – 7 stycznia 2020

9:00 Radoszyn – śp. Tadeusz MARKIEWICZ

Środa – 8 stycznia 2020

9:00 Skąpe – intencja wolna

Czwartek – 9 stycznia 2020

9:00 Radoszyn – o łaski Boże w nowym roku dla rodziny

Piątek 10 stycznia 2020  

9:00 Radoszyn – w intencji Justyny, Alana i Milenki o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

Sobota – 11 stycznia 2020

15:30 Radoszyn – śp. Bronisław, Marianna, Michalina

17:00 Skąpe – z okazji urodzin

 

Niedziela – 12 stycznia 2019 Niedziela Chrztu Pańskiego

8:30 – Darnawaw intencji Stefanii z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY

11:30 – Skąpe – intencja wolna

MSZE ŚWIĘTE 29.12.2019- 5.01.2020

 

 

Niedziela – 29 grudnia 2019 niedziela Świętej Rodziny

8:30 – Darnawaśp. Marian, Władysława, Jadwiga, Halina RUTKOWSCY – od Teresy i Ewy

10:00 – Radoszyn – intencja wolna

11:30 – Skąpe – W intencji Janka Pietkiewicza z ok 10 rocznicy służby przy ołtarzu

 

Poniedziałek – 30 grudnia

9:00 Skąpe – w intencji Eugeniusza Klimczyk z okazji imienin

Wtorek – 31 grudnia 2019

17:00 Skąpe – od Róży Różańcowej – dziękczynna za łaski otrzymane od Pana Boga i Matki Bożej z prośbą o kolejne na dni nowego roku

Środa – 1 stycznia 2020

11:30 Darnawa – Za Parafian na progu nowego roku

13:00 Radoszyn – Śp. Melania – 10 r.śm. śp. Jan

17:00 Skąpe – śp. Józef SOKOŁOWSKI – od uczestników pogrzebu

Czwartek – 2 stycznia 2020

9:00 Darnawa – intencja Róży – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Róży

Piątek 3 stycznia 2020 odwiedziny chorych

15:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Sobota – 4 stycznia 2020

9:00 Radoszyn – intencja Róży – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla papieży Franciszka i Benedykta XVI i o pokój na świecie

14:00 Radoszyn - kolędnica

 

Niedziela – 5 stycznia 2019 II niedziela po Narodzeniu Pańskim

8:30 – Darnawaw intencji Róży Różańcowej i ich rodzin

10:00 – Radoszyn – w intencji Wiktora Łabędzkiego z okazji urodzin

11:30 – Skąpe – o pokój na świecie, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla papieży Franciszka i Benedykta XVI

16:00 Radoszyn – śp. Tomasz FORTUŃSKI – m-c po pogrzebie – od uczestników pogrzebu

MSZE ŚWIĘTE 22-29 grudnia 2019

 

 

Niedziela – 22 grudnia 2019 IV niedziela adwentu

8:30 – Darnawaw intencji pani Doroty Olszewskiej i jej rodziny

10:00 – Radoszyn – śp. Julia, Witold ŁABĘDZCCY

11:30 – Skąpe – śp. Teresa KWOLIK – od męża Romana

 

Poniedziałek – 23 grudnia

17:00 Skąpe – RORATY – intencja wolna

19:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 24 grudnia 2019

20:30 Darnawa – PASTERKA – o zdrowie i Boże błogosławieństwo od Dzieciątka Jezus dla rodziny Renaty i Piotra OLSZEWSKICH

22:00 Radoszyn PASTERKA – Śp. Zdzisława GORSIAK – 1 r.śm.

24:00 – Skąpe PASTERKA – w intencji Parafian

 

Środa – 25 grudnia 2019

10:00 Radoszyn – W intencji Pauliny z okazji urodzin i imienin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

11:30 Skąpe – W intencji Józefa z okazji urodzin – intencja od dzieci

13:00 Darnawa – z okazji 30-lecia małżeństwa Doroty i Piotra Markisz

Czwartek – 26 grudnia 2019

8:30 Darnawa – intencja wolna

10:00 Radoszyn – śp. Zdzisława, Jan GORSIAK, Teofila, Kazimierz, Józef RYBARCZYK

11:30 Skąpe – śp. Katarzyna, Witold

17:00 Darnawa – wspólny śpiew kolęd

Piątek 27 grudnia 2019

9:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Sobota – 28 grudnia 2019

17:00 Skąpe – intencja wolna

 

Niedziela – 29 grudnia 2019 niedziela Świętej Rodziny

8:30 – Darnawaśp. Marian, Władysława, Jadwiga, Halina RUTKOWSCY – od Teresy i Ewy

10:00 – Radoszyn – intencja wolna

11:30 – Skąpe – W intencji Janka Pietkiewicza z ok 10 rocznicy służby przy ołtarzu

MSZE ŚWIĘTE 15-22 grudnia 2019

 

 

Niedziela – 15 grudnia 2019 III niedziela adwentu

8:30 – Darnawa – W intencji Leonardy z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. rodzice i rodzeństwo z rodz. LECH  i LECZNER

11:30 – Skąpe – śp. Anna, Józef GOŁĘBIOWSCY, Zofia, Anna

 

Poniedziałek – 16 grudnia

17:00 Radoszyn – RORATY – w intencji Mai i Pawła o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

19:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 17 grudnia 2019

Spowiedź w parafii Bożego Miłosierdzia w Świebodzinie (7:00 – 9:30, 15:00 – 19:00)

 

Środa – 18 grudnia 2019

17:45 Darnawa – spowiedź

18:00 Radoszyn – spowiedź

18:00 Skąpe – msza – RORATY śp. Stefania, Michał, Anna, Franciszek WISZ

18:30 Skąpe - spowiedź

Czwartek – 19 grudnia 2019

9:00 Darnawa – intencja wolna

Piątek 20 grudnia 2019 rano odwiedziny chorych

Spowiedź w parafii Ołobok

 

Sobota – 21 grudnia 2019

Rano spowiedź w parafii Cibórz

17:00 Skąpe – RORATY W int. Elżbiety i Marka CIEPLICKICH w 20 r. ślubu

 

Niedziela – 22 grudnia 2019 IV niedziela adwentu

8:30 – Darnawaw intencji pani Doroty Olszewskiej i jej rodziny

10:00 – Radoszyn – śp. Julia, Witold ŁABĘDZCCY

11:30 – Skąpe – śp. Teresa KWOLIK – od męża Romana

MSZE ŚWIĘTE 8-15 grudnia 2019

 

 

Niedziela – 8 grudnia 2019Niepokalanego Poczęcia NMP

8:30 – Darnawaśp. Tadeusz BERENDT – 6 r.śm.

10:00 – Radoszyn – śp. Józef, Jan LECH

11:30 – Skąpe – śp. Zofia, Grzegorz, Tadeusz i zmarli z rodziny

16:30 Wilkowo – różaniec

17:00 – Wilkowo - Msza z ks. Dominikiem Chmielewskim

Poniedziałek – 9 grudnia

9:00 Radoszyn – msza pogrzebowa śp. Tomasza Fortuńskiego

13:00 Skąpe – msza pogrzebowa śp. Józefa Sokołowskiego

17:00 Skąpe – w pewnej dobrej intencji

18:00 Wilkowo – Msza i spotkanie dla mężczyzn z ks. Dominikiem Chmielewskim

Wtorek – 10 grudnia 2019

9:00 Radoszyn – za wszystkich zmarłych, których ciała spoczywają na cmentarzu przy kościele w Radoszynie

18:00 Wilkowo – Msza z ks. Dominkiem Chmielewskim

Środa – 11 grudnia 2019

17:00 Skąpe – intencja wolna

19:00 Skąpe – klasy siódme

Czwartek – 12 grudnia 2019

17:00 Darnawa – intencja wolna

19:00 Skąpe – adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek 13 grudnia 2019

17:00 Radoszynw intencji Romana z okazji urodzin – dziękczynno - błagalna

Sobota – 14 grudnia 2019

12:00 Radoszyn – chrzest Oktawiana FIRUSA

15:30 Radoszyn – w intencji Romana z okazji urodzin

17:00 Skąpe – śp. Krystyna, Władysław BOROWSCY

Niedziela – 15 grudnia 2019

8:30 – DarnawaW intencji Leonardy z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – śp. rodzice i rodzeństwo z rodz. LECH i LECZNER

11:30 – Skąpe – śp. Anna, Józef GOŁĘBIOWSCY, Zofia, Anna

MSZE ŚWIĘTE 1-8 grudnia 2019

 

 

Niedziela – 1 grudnia 2019 I n. adwentu

8:30 – Darnawa – śp. Stanisława, Eugeniusz, Łukasz BUBIEŃ

10:00 – Radoszyn – śp. Antoni, Feliksa, Kazimierz, Cecylia MANIAKOWSCY

11:30 – Skąpe – za wszystkich zmarłych z kartek wspominkowych ze Skąpego

 

Poniedziałek – 2 grudnia

17:00 Skape – Za zmarłych z rodziny Melanii MATUS, Anna, Katarzyna PAJDA

19:00 Darnawa – adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 3 grudnia 2019

17:00 Radoszyn – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

19:00 Skąpe - adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 4 grudnia 2019 św. Barbary

17:00 Skąpe – w intencji pani Barbary i za jej rodzinę

19:00 Radoszyn - adoracja Najświętszego Sakramentu

Czwartek – 5 grudnia 2019

17:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej – o dobre przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia

Piątek 6 grudnia 2019 odwiedziny chorych

17:00 Radoszynśp. Witold, Julia, Zofia, Adam, Stanisława

 

Sobota – 7 grudnia 2019

15:00 Radoszyn – różaniec święty

15:30 – Intencja Róży – podziękowanie Matce Bożej za opiekę w kończącym się roku

 

Niedziela – 8 grudnia 2019 Niepokalanego Poczęcia NMP

8:30 – Darnawaśp. Tadeusz BERENDT – 6 r.śm.

10:00 – Radoszyn – śp. Józef, Jan LECH

11:30 – Skąpe – śp. Zofia, Grzegorz, Tadeusz i zmarli z rodziny

MSZE ŚWIĘTE 24.11.- 1.12.2019

 

 

 

Niedziela – 24 listopada 2019 Chrystusa Króla

8:30 – Darnawaza zmarłych z kartek wypominkowych z Darnawy

10:00 – Radoszyn – śp. Stanisław KASPRZAK – 11 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Katarzyna, Danuta, Krystyna MIGDAŁ, Bolesław KLIMCZAK

Poniedziałek – 25 listopada św.

17:00 Skąpe – w pewnej intencji

19:00 Darnawa – adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 26 listopada 2019

17:00 Radoszyn – śp. Zbigniew

19:00 Skąpe - adoracja Najświętszego Sakramentu

Środa – 27 listopada 2019

17:00 Skąpe – śp. Ks. Jan Maziej – 20 r.śm.

19:00 Radoszyn - adoracja Najświętszego Sakramentu

Czwartek – 28 listopada 2019

17:00 Darnawa – intencja wolna

Piątek 29 listopada 2019

17:00 Radoszyn – w intencji Marty KNAPPE z okazji urodzin

Sobota – 30 listopada 2019 św. Andrzeja

15:30 Radoszyn – śp. Zdzisława, Jan GORSIAK

17:00 Skąpe – Śp. Helena CZERWIŃSKA, Krzysztof CZERWIŃSKI

Niedziela – 1 grudnia 2019 I niedziela adwentu

8:30 – Darnawaśp. Stanisława, Eugeniusz, Łukasz BUBIEŃ

10:00 – Radoszyn – śp. Antoni, Feliksa, Kazimierz, Cecylia MANIAKOWSCY

11:30 – Skąpe – za zmarłych z kartek wypominkowych

MSZE ŚWIĘTE 17-24.11.2019

 

 

Niedziela – 17 listopada 2019 XXXIII  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Jan, Bronisława, Teofil TYC

10:00 – Radoszyn – śp. Stanisław DOBROŁOWICZ – 30 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Janusz ŁOPUSZAŃSKI – 3 r.śm.

Poniedziałek – 18 listopada św.

Nie będzie Mszy św.

Wtorek – 19 listopada 2019

Nie będzie Mszy św.

Środa – 20 listopada 2019

Nie będzie Mszy św.

Czwartek – 21 listopada 2019

Nie będzie Mszy św.

Piątek 22 listopada 2019

17:00 Radoszyn – za zmarłych z kartek wypominkowych z Radoszyna

19:00 Radoszyn – spowiedź, spotkanie klas ósmych, Komunia św.

Sobota – 23 listopada 2019

17:00 Skąpe – śp. Wanda, Tadeusz, Jan, Jakub

17:30 Skąpe – W intencji dzieci i rodziców z Róży Różańcowej Rodziców za dzieci ze Skąpego

Niedziela – 24 listopada 2019 Chrystusa Króla

8:30 – Darnawaza zmarłych z kartek wypominkowych z Darnawy

10:00 – Radoszyn – śp. Stanisław KASPRZAK – 11 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Katarzyna, Danuta, Krystyna MIGDAŁ, Bolesław KLIMCZAK

MSZE ŚWIĘTE 10-17.11.2019

 

 

Niedziela – 10 listopada 2019XXXII  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Czesław BARTYZEL

10:00 – Radoszyn – śp. Antoni BURDA, Janina BURDA, Tadeusz BURDA, Helena BEŁZ

11:30 – Skąpe – ŚP. Leokadia (9rśm.), Kazimierz (18r.śm.)

 

Poniedziałek – 11 listopadaśw. Marcina z Tours

8:30 – Darnawa – w intencji Bożeny i Heleny BERENDT o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – śp. Maria, Franciszek MUSIK, Wanda, Stanisław BOGDANOWICZ

11:30 – Skąpe – w intencji Ojczyzny

Wtorek – 12 listopada 2019świętego Jozafata

17:00 Radoszyn – śp. Zbigniew KURIATA – 3 r.śm.

19:00 Darnawa – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 13 listopada 2019 św. Męczenników Międzyrzeckich

17:00 Skąpe – śp. Apolonia, Michał, Józef, Kazimierz, Katarzyna, Józef

19:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Czwartek – 14 listopada 2019

17:00 Darnawa – w pewnej intencji

19:00 Skąpe - adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek 15 listopada 2019

 

17:00 RadoszynO Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Członkiń Róży i ich rodzin oraz z podziękowaniem za dotychczasową opiekę.

19:00 Skąpe – spotkanie klas siódmych

 

Sobota – 16 listopada 2019

15:30 Radoszyn – Chrzest Stefanii Bohdanowicz

17:00 Skąpe – śp. Katarzyna, Michał MATUS

 

Niedziela – 17 listopada 2019XXXIII  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Jan, Bronisława, Teofil TYC

10:00 – Radoszyn – śp. Stanisław DOBROŁOWICZ – 30 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Janusz ŁOPUSZAŃSKI – 3 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE 3-10.11.2019

 

 

Niedziela – 3 listopada 2019XXXI  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Krystian TIDE, Łukasz BUBIEŃ

10:00 – Radoszyn – Msza św. hubertowska zamówiona przez Koło Łowieckie PONOWA

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej za zmarłych księży naszej parafii:. Ks. Eryka Szołtysika, ks. Mieczysława Haniewskiego, ks. Henryka Kowalczyka, ks. Jana Głażewskiego, ks. Grzegorza Tuligłowicza, ks. Jana Mazieja, ks. Józefa Trościańczyka

 

Poniedziałek – 4 listopadaśw. Karola Boromeusza

17:00 Skąpe – śp. Witold URBANOWICZ

19:00 Darnawa – adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek – 5 listopada 2019

17:00 Radoszyn – Intencja Róży Różańcowej Rodziców za dzieci z Radoszyna

19:00 Skąpe – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 6 listopada 2019

17:00 Skąpe – śp. Anna, Antoni, Anna, Jan, Leokadia

19:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Czwartek – 7 listopada 2019

17:00 Darnawa – za wszystkich zmarłych z rodzin Róży

Piątek 8 listopada 2019 odwiedziny chorych

 

17:00 Radoszyn – śp. Janina, Marian MORYSON

 

Sobota – 9 listopada 2019 Bazyliki Laterańskiej

15:30 Radoszyn – Śp. Stanisław STAŃCZYK

17:00 Skąpe – śp. Anna GOŁĘBIOWSKA, Józef GOŁEBIOWSKI

18:00 Skape – sala wiejska – koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

 

 

Niedziela – 10 listopada 2019XXXII  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Czesław BARTYZEL

10:00 – Radoszyn – śp. Antoni BURDA, Janina BURDA, Tadeusz BURDA, Helena BEŁZ

11:30 – Skąpe – śp. Leokadia (9 r śm.), Kazimierz (18 r.śm.)

MSZE ŚWIĘTE 27.10.-3.11.2019

 

 

Niedziela – 27 października 2019XXX  c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Marian, Stefania RASIŃSCY

10:00 – Radoszyn – Śp. Józef, Julianna, Tadeusz, Andrzej KASPRZAK

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Jan ŁOZIŃSCY

 

Poniedziałek – 28 października 2019 św. Szymona i Judy Tadeusza

18:30 Łódź – Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

Wtorek – 29 października 2019

17:00 Radoszyn – intencja wolna

19:00 Skąpe – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Środa – 30 października 2019

17:00 Skąpe – W intencji Jana i Krystyny KWOLIK z okazji 64 rocznicy ślubu – od Jolanty i Krzysztofa z rodzinami

19:00 Radoszyn – adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Czwartek – 31 października 2019

17:00 Darnawa – intencja wolna

Piątek 1 listopada 2019 Wszystkich Świętych

 

8:30 Darnawa – Za zmarłych z rodzin PROGA, WILK, MALEC WALUK

10:00 Radoszyn – śp. Wiesław, Grzegorz, Marceli GABRUK

12:00 Skąpe cmentarz – procesja i msza na cmentarzu za zmarłych pochowanych na obydwu cmentarzach skąpiańskich (po mszy poświęcenie nowych nagrobków)

 

Sobota – 2 listopada 2019 Wszystkich Wiernych Zmarłych

16:30 Darnawa – w pewnej intencji

17:30 Radoszyn – Śp. Zmarłe członkinie Róży (po mszy procesja na cmentarz przy kościele)

19:00 Skąpe – Za wszystkich Wiernych zmarłych (po mszy procesja na cmentarz w Skąpem)

 

 

Niedziela – 3 listopada 2019XXXI  w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Krystian TIDE, Łukasz BUBIEŃ

10:00 – Radoszyn – Msza św. hubertowska zamówiona przez Koło Łowieckie PONOWA

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej za zmarłych księży naszej parafii:. Ks. Eryka Szołtysika, ks. Mieczysława Haniewskiego, ks. Henryka Kowalczyka, ks. Jana Głażewskiego, ks. Grzegorza Tuligłowicza, ks. Jana Mazieja, ks. Józefa Trościańczyka

 

MSZE ŚWIĘTE 20-27.10.2019

 

 

Niedziela – 20 października 2019XXIX  c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

10:00 – Radoszyn – Śp. Zdzisław, Zofia FIJAŁKOWSCY – 11 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Jadwiga, Edward SAWICCY, Jadwiga, Tadeusz PRZYBYLSCY

 

Poniedziałek – 21 października 2019

17:00 Skąpe – intencja Róży Różańcowej Rodziców za dzieci ze Skąpego

Wtorek – 22 października 2019św. Jana Pawła II

17:00 Radoszyn – w intencji Hanny z okazji 2 urodzin

 

Środa – 23 października 2019

17:00 Skąpe – Zmarli z rodzin Miiler i Mirek i zmarłych znajomych

 

Czwartek – 24 października 2019

17:00 Darnawa – dziękczynno – błagalna dla rodziny Miiler

Piątek 25 października 2019

 

17:00 Radoszyn – śp. Stanisław KASPRZAK

 

Sobota – 26 października 2019

14:00 Radoszyn – Msza św. i chrzest Zofii GORSIAK

17:00 Skąpe – Śp. Józef ZAWIŚLAK, Regina, Michał ZAWIŚLAK

 

 

Niedziela – 27 października 2019XXX  c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Marian, Stefania RASIŃSCY

10:00 – Radoszyn – Śp. Józef, Julianna, Tadeusz, Andrzej KASPRZAK

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Jan ŁOZIŃSCY

MSZE ŚWIĘTE 13-20.10.2019

 

 

Niedziela – 13 października 2019XXVIII w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Bronisława MATUS (1 r.śm.), Michał i ich rodzice

10:00 – Radoszyn – Za Ojczyznę

11:30 – Skąpe – śp. Katarzyna, Jan MACIEJEWICZ, Jarosław WISZ

19:00 Radoszyn – Czuwanie Fatimskie – intencja wolna

 

Poniedziałek – 14 października 2019

17:00 Skąpe – w intencji Jadwigi

Wtorek – 15 października 2019św. Teresy od Jezusa

17:00 Radoszyn – o łaskę wiary i działanie Ducha Świętego w sercu

 

Środa – 16 października 2019 św. Jadwigi Śląskiej

18:00 Radoszyn – Msza odpustowa ku czci św. Jadwigi Śląskiej

 

Czwartek – 17 października 2019 św. Ignacego Antiocheńskiego

17:00 Darnawa – o szczęśliwą podróż i powrót

Piątek 18 października 2019

 

Krosno Odrzańskie – rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem

Sobota – 19 października 2019

17:00 Skąpe – W intencji Julity z okazji urodzin

 

 

Niedziela – 20 października 2019XXIX  c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Paweł, Maria, Paweł, Danuta, Romuald

10:00 – Radoszyn – Śp. Zdzisław, Zofia FIJAŁKOWSCY – 11 r.śm.

11:30 – Skąpe – śp. Jadwiga, Edward SAWICCY, Jadwiga, Tadeusz PRZYBYLSCY

MSZE ŚWIĘTE 6-13.10.2019

 

 

Niedziela – 6 października 2019XXVII w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Antonina, Józef GARBOWSCY, Stefania ŁABĘDZKA

10:00 – Radoszyn – śp. Janina, Eugeniusz TURKIEWICZ

11:30 – Skąpe – Intencja Róży – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Sercu Maryi

 

Poniedziałek – 7 października 2019 NMP Różańcowej

17:00 Skąpe – w pewnej intencji

Wtorek – 8 października 2019

17:00 Radoszyn – w pewnej intencji

 

Środa – 9 października 2019

17:00 Skąpe – śp. Józef WYSOCKI

 

Czwartek – 10 października 2019

17:00 Darnawa – Intencja Róży o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży i ich rodzin

Piątek 11 października 2019

 

17:00 Radoszyn – Msza za Ojczyznę

Sobota – 12 października 2019

12:00 Darnawa – Msza i chrzest Łucji Karoliny CZERWIŃSKIEJ

15:00 Radoszyn – Msza i chrzest Antoniego Adama PARMONIK

17:00 Skąpe – W intencji Huberta z okazji 13 urodzin

 

 

Niedziela – 13 października 2019XXVIII w c.r.l.

8:30 – Darnawa – śp. Bronisława MATUS (1 r.śm.), Michał i ich rodzice

10:00 – Radoszyn – Za Ojczyznę

11:30 – Skąpe – śp. Katarzyna, Jan MACIEJEWICZ, Jarosław WISZ

19:00 Radoszyn – Czuwanie Fatimskie – intencja wolna

MSZE ŚWIĘTE 29.09-6.10.2019

 

 

Niedziela – 29 września 2019 XXVI w ciągu roku

8:30 – DarnawaW intencji Mariana SMOLARCZYKA  z okazji 60 urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – W intencji Melanii z okazji 6 urodzin

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Stanisława i zmarli z rodziny

13:00 – Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY

 

Poniedziałek – 30 września 2019 św. Hieronim

Łódź, Kościół Jezuitów. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - godz. 18:30.

Wtorek – 1 października 2019 św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Licheń, 10:00 msza św. w intencji naszej parafii oraz uczestników pielgrzymki

 

Środa – 2 października 2019  Świeci Aniołowie Stróżowie

17:00 Radoszyn – śp. Stanisława (20 r.śm.), Feliks (19 r.śm.) KURIATA

 

Czwartek – 3 października 2019 I czwartek

17:00 Darnawa – śp. Marian, Józef, Józefa RUTKOWSCY – od Teresy i Ewy

 

Piątek – 4 października 2019 św. Franciszek z Asyżu, I piątek

17:00 Radoszyn – Intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

 

Sobota – 5 października 2019 I sobota św. Faustyna Kowalska

12:00 – Rokitno – za chrześcijan prześladowanych na świecie a szczególnie w krajach muzułmańskich

17:30 – Skąpe – różaniec

18:00 – Skąpe – msza – w intencji Jana Kwolika z okazji 90 urodzin

 

Niedziela – 6 października 2019XXVII w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Antonina, Józef GARBOWSCY, Stefania ŁABĘDZKA

10:00 – Radoszyn – śp. Janina, Eugeniusz TURKIEWICZ

11:30 – Skąpe – Intencja Róży – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Sercu Maryi

MSZE ŚWIĘTE  22-29 września 2019

 

 

Niedziela – 22 września 2019XXV w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Stanisław WILK – 5 r.śm.

10:00 – Radoszyn – ŚP. Stanisława, Piotr MUSIK

11:30 – Skąpe – śp. siostrzeniec Adam – 1 r.śm.

 

Poniedziałek – 23 września 2019 św. O. Pio

Neuzelle – w intencji organizatorów jubileuszu parafii i ich rodzin

 

Wtorek – 24 września 2019

Radoszyn 18:00 – w intencji Zofii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Środa – 25 września 2019  

18:00 Skąpe – intencja Róży Różańcowej Rodziców za dzieci ze Skąpego

 

Czwartek – 26 września 2019

18:00 Darnawa – śp. Mariann, Józef, Józefa RUTKOWSCY – od Teresy i Ewy

 

Piątek – 27 września 2019

18:00 Radoszyn – Śp. Marianna, Władysław SZYMANEK

 

Sobota – 28 września 2019

16:30 – Radoszyn – śp. Tadeusz, Pelagia, Tadeusz

18:00 – Skąpe - śp. Bronisława, Michał MATUS

 

Niedziela – 29 września 2019 XXVI w ciągu roku

8:30 – DarnawaW intencji Mariana SMOLARCZYKA  z okazji 60 urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00 – Radoszyn – W intencji Melanii z okazji 6 urodzin

11:30 – Skąpe – śp. Michał, Stanisława i zmarli z rodziny

13:00 – Radoszyn – śp. Arkadiusz ŚWIATOWY

MSZE ŚWIĘTE  15-22 września 2019

 

 

Niedziela – 15 września 2019 XXIV niedz. zw.

8:30 – Darnawa – Śp. Wiesława ORZESZKO

10:00 – Radoszyn – śp. Emilia, Józef, Janina DOBROŁOWICZ

11:30 – Skąpe – śp. Stanisław, Radosław, Monika

 

Poniedziałek – 16 września 2019 św. Korneliusza i Cypriana

18:00 Skąpe – w intencji organizatorów jubileuszu parafii i ich rodzin

 

Wtorek – 17 września 2019

Radoszyn 18:00 – za młodzież, która już przyjęła sakrament bierzmowania

 

Środa – 18 września 2019 św. Stanisława Kostki

18:00 Skąpe – śp. Wanda, Władysław MIGDAŁ

 

Czwartek – 19 września 2019

18:00 Darnawa – za pana sołtysa i mieszkańców troszczących się o wygląd wioski

 

Piątek – 20 września 2019 św. Męczenników koreańskich

18:00 Radoszyn – za kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i ich rodzin

 

Sobota – 21 września 2019 św. Mateusza

8:00 – wyjazd do Międzyrzecza (13:00 Msza)

17:00 – Radoszyn – w intencji Wojciecha Sinkowskiego z okazji 1 urodzin

18:30 – Skąpe - śp. Maria, Jan UCHMAN, rodzice: Anna i Józef

 

Niedziela – 22 września 2019 XXV niedz. w ciągu roku

8:30 – Darnawaśp. Stanisław WILK – 5 r.śm.

10:00 – Radoszyn – ŚP. Stanisława, Piotr MUSIK

11:30 – Skąpe – śp. siostrzeniec Adam – 1 r.śm.

MSZE ŚWIĘTE  8-15 września 2019

Niedziela – 8 września 2019 Narodzenia NMP

8:30 – Darnawaśp. Cecylia DATA – 9 r.śm.

10:00 – Radoszyn – W intencji Magdaleny i Wojciecha z okazji 5 rocznicy ślubu

13:00 – SkąpeMsza dziękczynna w 70 rocznicę powstania parafii i odpustowa (druga intencja – za wszystkich zmarłych księży i parafian, trzecia intencja: od rolników dziękczynna za tegoroczne plony z prośbą o błogosławieństwo ziarna siewnego) – będzie przewodniczył J.E. Bp Tadeusz Lityński wraz z byłymi księżmi proboszczami wikariuszami parafii Skąpe, pochodzącymi z parafii i księżmi z dekanatu.

Poniedziałek – 9 września 2019

18:00 Radoszyn – w intencji Marzeny i Jarosława ŁABĘDZKICH z okazji 25 rocznicy ślubu

19:00 Skąpe – z prośbą o deszcz 0 od rolników ze Skąpego

Wtorek – 10 września 2019

Radoszyn 18:00 – Msza dziękczynna za jubileusz 70-lecia parafii

Środa – 11 września 2019

18:00 Skąpe – śp. Józef CICHOWSKI – 13 r.śm., Maria CICHOWSKA

Czwartek – 12 września 2019

18:00 Darnawa – w intencji Stefanii z okazji imienin i Eugeniusza KLIMCZYK z okazji urodzin

Piątek – 13 września 2019

19:00 Radoszyn – CZUWANIE FATIMSKIE – śp. Joachim, Genowefa, Izabela, Henryka SAMULSKICH, Alina GOŁUCH

Sobota – 14 września 2019

12:00 – Skąpe, cmentarz Msza w ramach ogólnopolskiej inicjatywy POLSKA POD KRZYŻEM – za zmarłych parafian Parafii Skąpe w ciągu 70 lat jej istnienia

16:00 Darnawa – Droga Krzyżowa z poświęceniem nowych stacji Drogi Krzyżowej namalowanych przez panią Teresę Berendt-Klechamer - w ramach ogólnopolskiej inicjatywy POLSKA POD KRZYŻEM

19:00 Radoszyn – Droga Krzyżowa, Msza św. i Apel Jasnogórski - w ramach ogólnopolskiej inicjatywy POLSKA POD KRZYŻEM

Niedziela – 15 września 2019

8:30 – Darnawaśp. Wiesława ORZESZKO

10:00 – Radoszyn – śp. Emilia, Józef, Janina DOBROŁOWICZ

11:30 – Skąpeśp. Stanisław, Radosław, Monika

MSZE ŚWIĘTE  1-8 września 2019

 

Niedziela – 1 września 2019 XXII niedz. zw.

8:30 – Darnawa – Dziękczynna za tegoroczne zbiory od Doroty i Piotra Olszewskich i poświęcenie tornistrów szkolnych

10:00 – Radoszyn – W intencji Danuty i Ryszarda NIEWĘGŁOWSKICH z okazji 40 r. ślubu

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca Najść. Sercu pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP

 

Poniedziałek – 2 września 2019

18:00 Skąpe – w intencji Stefanii Klimczyk z okazji imienin

 

Wtorek – 3 września 2019 św. Grzegorza W.

Radoszyn 18:00 – Intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci z Radoszyna

 

Środa – 4 września 2019

18:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej

 

Czwartek – 5 września 2019 I czwartek m-ca

9:00 Skąpe – o dobre owoce jubileuszu parafialnego

 

Piątek – 6 września 2019 I piątek miesiąca

18:00 Radoszyn – W intencji Marka KURIATY – dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo

 

Sobota – 7 września 2019 I sobota miesiąca

16:00 – Radoszyn różaniec

16:30 – Radoszyn – msza – intencja Róży Różańcowej

17:30 – Skąpe – różaniec

18:00Skąpe - Msza śp. Edward RZEPKA – 5 r.śm

19:30 Skąpespowiedź przed odpustem dla całej parafii

 

Niedziela – 8 września 2019 Narodzenia NMP

8:30 – Darnawaśp. Cecylia DATA – 9 r.śm.

10:00 – Radoszyn – W intencji Magdaleny i Wojciecha z okazji 5 rocznicy ślubu

13:00 – SkąpeMsza dziękczynna w 70 rocznicę powstania parafii i odpustowa (druga intencja – za wszystkich zmarłych księży i parafian, trzecia intencja: od rolników dziękczynna za tegoroczne plony z prośbą o błogosławieństwo ziarna siewnego) – będzie przewodniczył J.E. Bp Tadeusz Lityński wraz z byłymi księżmi proboszczami wikariuszami parafii Skąpe i księżmi z dekanatu.

MSZE ŚWIĘTE  25.08.-1.09.2019

 

Niedziela – 25 sierpnia 2019 XXI niedz. zw.

8:30 – Darnawa – Za Parafian

10:00 – Radoszyn – Śp. Janina KUŚ, Jan KUŚ

11:30 – Skąpe – Śp. Grzegorz, Zofia, Tadeusz i Zmarli z rodziny

12:00 Rokitnica – Msza dziękczynna za zbiory

 

Poniedziałek – 26 sierpnia 2019 NMP Częstochowskiej

18:00 Skąpe – intencja wolna

 

Wtorek – 27 sierpnia 2019 św. Moniki

18:00 Radoszyn – śp. Stefania, Edmund, Marek

 

 

Środa – 28 sierpnia 2019 św. Augustyna

18:00 Skąpe – msza na rozpoczęcie roku szkolnego z poświęceniem tornistrów

 

Czwartek – 29 sierpnia 2019 męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Nie będzie mszy św.

 

Piątek – 30 sierpnia 2019

18:00 Radoszyn – msza na rozpoczęcie roku szkolnego z poświęceniem tornistrów

 

Sobota – 31 sierpnia 2019

16:30 – Radoszyn – śp. Marcin, Jan KURIATA

18:00 Skąpe – Śp. Regina, Michał ZAWIŚLAK

 

Niedziela – 1 września 2019 XXII niedz. zw.

8:30 – Darnawa – msza dziękczynna za zbiory i poświęcenie tornistrów

10:00 – Radoszyn – W intencji Danuty i Ryszarda NIEWĘGŁOWSKICH z okazji 40 r. ślubu

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej – wynagradzająca NSPJ i NSNMP

MSZE ŚWIĘTE  18-25.08.2019

 

Niedziela – 18 sierpnia 2019 XX niedz. zw.

8:30 – DarnawaŚp. Maria, Walenty PARTYGA, Alfons DIMKE

10:00 – Radoszyn – Śp. Maria EMILIAŃCZYK (7 r.śm.)

11:30 – Skąpe – W intencji Dawida SOBIECHOWSKIEGO z okazji urodzin

 

Poniedziałek – 19 sierpnia 2019

18:00 Skąpe – intencja wolna

 

Wtorek – 20 sierpnia 2019 św. Bernarda

19:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Środa – 21 sierpnia 2019 św. Piusa X

18:00 Skąpe – intencja wolna

 

Czwartek – 22 sierpnia 2019 NMP Królowej

18:00 Chlebowo – za parafian i uczestników pielgrzymki

 

Piątek – 23 sierpnia 2019

18:00 Radoszyn – intencja wolna

 

Sobota – 24 sierpnia 2019 św. Bartłomieja apostoła

12:00 Ołobok – Msza odpustowa

16:30 – Radoszyn – śp. Witold TYC, Wiktor ROZMYSŁOWICZ, Halina SZYMANEK

18:00 Skąpe – Śp. Anna, Marian JAZIKOWSCY, Stefania, Szczepan CICHOWSCY

 

Niedziela – 25 sierpnia 2019 XXI niedz. zw.

8:30 – Darnawaintencja wolna

10:00 – Radoszyn – Śp. Janina KUŚ, Jan KUŚ

11:30 – Skąpe – Śp. Grzegorz, Zofia, Tadeusz i Zmarli z rodziny

12:00 Rokietnica – Msza dziękczynna za zbiory

MSZE ŚWIĘTE  11-18.08.2019

 

Niedziela – 11 sierpnia 2019 XIX niedz. zw.

8:30 – DarnawaW intencji Michała FILIPCZAKA z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – Śp. Stefania, Hieronim GARBOWSCY

11:30 – Skąpe – W intencji Leokadii URBANOWICZ z okazji 90 urodzin

Poniedziałek – 12 sierpnia 2019

18:00 Radoszyn – Śp. Alina, Włodzimierz, Lucjan, Czesław

Wtorek – 13 sierpnia 2019

19:00 Radoszyn - Czuwanie Fatimskie – śp. Janina DOBROŁOWICZ – 12 r.śm., Zmarli z rodzin DOBROŁOWICZ, ALEKSANDROWICZ, JEDRASIEWICZ

Środa – 14 sierpnia 2019 św. Maksymiliana Marii Kolbego

18:00 Skąpe – ZaParafian

Czwartek – 15 sierpnia 2019 Wniebowzięcie NMP

8:30 Darnawa – W int. Marii ŁYCZAK o zdrowie i Boże błogosławieństwo

10:00 Radoszyn – Śp. Weronika DOBROŁOWICZ – 10 r.śm.

11:30 – Skąpe – Śp. Maria, Wincenty, Janina, Edward, Józef PROGA, Irena WOLF, Kazimiera WALUK

Piątek – 16 sierpnia 2019

18:00 Skąpe – W intencji Biskupa Stefana Regmunta z okazji imienin

Sobota – 17 sierpnia 2019 św. Jacka

15:00 – Radoszyn boisko – dziękczynna za zebrane plony i błogosławieństwo dla mieszkańców

Niedziela – 18 sierpnia 2019 XX niedz. zw.

8:30 – DarnawaŚp. Maria, Walenty PARTYGA, Alfons DIMKE

10:00 – Radoszyn – Śp. Maria EMILIAŃCZYK

11:30 – Skąpe – W intencji Dawida SOBIECHOWSKIEGO z okazji urodzin

MSZE ŚWIĘTE  4-11.08.2019

 

Niedziela – 4 sierpnia 2019 XVIII niedz. zw.

8:30 – DarnawaW intencji Michała FILIPCZAKA o Boże błogosł. i zdrowie z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – Śp. Stefania, Tymoteusz BARTCZAK, Wiktoria, Hieronim STANULEWICZ i wszyscy zmarli z tych rodzin

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej – o trzeźwość w naszej parafii i ojczyźnie

 

Poniedziałek – 5 sierpnia 2019

18:00 Darnawa – W int. Doroty i Janiny o potrzebne łaski

 

Wtorek – 6 sierpnia 2019

Nie będzie mszy św.

 

Środa – 7 sierpnia 2019

Nie będzie mszy św.

 

Czwartek – 8 sierpnia 2019

Nie będzie mszy św.

 

Piątek – 9 sierpnia 2019

18:00 Skąpe – Za Parafian

 

Sobota – 10 sierpnia 2019

16:30 – Radoszyn – Śp. Antoni BRAJER – 7 r.śm.

18:00 – Skąpe Śp. Stefania UCHMAN, Jan UCHMAN (20 r.śm.)

 

Niedziela – 11 sierpnia 2019 XIX niedz. zw.

8:30 – DarnawaW intencji Michała FILIPCZAKA z okazji urodzin

10:00 – Radoszyn – Śp. Stefania, Hieronim GARBOWSCY

11:30 – Skąpe – W intencji Leokadii URBANOWICZ z okazji 90 urodzin

MSZE ŚWIĘTE  28.07-4.08.2019

 

Niedziela – 28 lipca 2019 XVII niedz. zw.

8:30 – DarnawaŚp. Paweł BOROWIK

10:00 – Radoszyn – Śp. Józefa, Józef MARKISZ

11:30 – Skąpe – W intencji Gabrysi Wojtas z okazji 4 urodzin

20:30 – Krzeczkóww intencji harcerzy

 

Poniedziałek – 29 lipca 2019

Nie będzie mszy św.

 

Wtorek – 30 lipca 2019

Nie będzie mszy św.

 

Środa – 31 lipca 2019 św. Ignacego z Loyoli

18:00 Skąpe – śp. Zofia SZYMCZAK – od uczestników pogrzebu

 

Czwartek – 1 sierpnia 2019 sw. Alfonsa Marii Liguoriego

18:00 Darnawa – intencja Róży Różańcowej

 

Piątek – 2 sierpnia 2019 I piątek miesiąca

18:00 Skąpe – śp. Janina BURDA

 

Sobota – 3 sierpnia 2019 I sobota miesiąca

16:30 – Radoszyn boisko różaniec

17:00 – Radoszyn boisko – Msza – Róża Różąńcowa – intencja wynagradzająca Najść. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najść. Maryi Panny

 

Niedziela – 4 sierpnia 2019 XVIII niedz. zw.

8:30 – DarnawaW intencji Michała FILIPCZAKA o Boże błogosł. i zdrowie

10:00 – Radoszyn – Śp. Stefania, Tymoteusz BARTCZAK, Wiktoria, Hieronim STANULEWICZ i wszyscy zmarli z tych rodzin

11:30 – Skąpe – Intencja Róży Różańcowej – o trzeźwość w naszej parafii i ojczyźnie

MSZE ŚWIĘTE  21-28.07.2019

 

 

Niedziela – 21 lipca 2019

8:30 – DarnawaŚp. Włodzimierz CZERWIŃSKI – 3 r.śm.

10:00 – Radoszyn – Śp. Arkadiusz ŚWIATOWY – 8 r.śm.

11:30 – Skąpe – Śp. Ryszard ŁOPUSZAŃSKI – 3 r.śm.

20:30 Krzeczkowo – w intencji harcerzy

 

Poniedziałek – 22 lipca 2019 św. Marii Magdaleny

18:00 Chlebowo – za Parafian

 

Wtorek – 23 lipca 2019 św. Brygidy

18:00 Radoszyn – śp. Alina GOŁUCH – 1 R.ŚM.

 

Środa – 24 lipca 2019 św. Kingi

18:00 Skąpe – W intencji Anny i Kingi

 

Czwartek – 25 lipca 2019 św. Jakuba, św. Krzysztofa

18:00 Skąpe – intencja Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci ze Skąpego

 

Piątek – 26 lipca 2019 św. Joachima i Anny

18:00 Szczaniec – Msza odpustowa

 

Sobota – 27 lipca 2019

18:00 – Skąpe śp. Zbigniew, Wacław WINIKAJTIS

 

Niedziela – 28 lipca 2019

8:30 – DarnawaŚp. Paweł BOROWIK

10:00 – Radoszyn – Śp. Józefa, Józef MARKISZ

11:30 – Skąpe